5
1
10. 9. 2016

Milevský tým v odvetě se Strakonicemi prohrál

V dalším přípravném utkání podlehl milevský tým v odvetě Strakonicím, utkání odhalilo několik nedostatků ve hře milevských. Do začátku soutěže je dost času na tomto zapracovat.

Milevští se v úvodu utkání ujali vedení při přesilovce 5:3, když Hrubý dostal 2+2. Při odpykávání druhé dvouminutovky přisedl na trestnou Ruda. Přihrávku z hole Čunáta zužitkoval Polodna. Hosté po dvou minutách srovnali. Do vedení Milevsko přivedl Król. Hosté využili početní výhodu ke srovnání skóre a do vedení se dostali ve 13. minutě. V závěru první třetiny za milevské skóroval Novotný. Druhá třetina jasně patřila hostům. Třemi brankami domácím odskočili. Milevští dělali dost chyb v rozehrávce. Přechod do útoku byl pomalý, kostrbatý. Když si vytvořili šanci končila buď na betonech nebo v lapačce dobře chytajícího Havelece. Milevské nenakopla ani využitá přesilovka v závěru třetiny. Druhou branku v utkání střelil Novotný . Třetí třetina byla ze strany domácích nezvoní. Nedařila se rozehrávka střelecké pokusy končili na strakonické gólmanovi.

Do startu soutěže milevští sehrají ještě dvě přípravná utkání. Tým má na čem pracovat.

4 : 6
(3:3, 1:3, 0:0)
Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 4. Polodna (Čunát), 7. Król (Novotný), 19. Novotný (Król, Polodna), 39. Novotný - 6. Kovář (Čadek), 11. Dlouhý Kovář), 13. Dlouhý (Čadek), 22. Ruda (Čadek), 31. Řehoř. Rozhodčí: Čáp - Schlixbier. Vyloučení: 8:7 navíc TS na obou stranách, Müller 5+OK a Havran OT (oba Mil) Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 35:37. Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1,2:3,3:3,3:6,4:6.

Šindelář (Žilinčík) - Štych, Jíška, Čunát, Hájek A., Hošek, Havran - Fořt, Müller, Sláma - Novotný, Król, Polodna - Bartůněk, Radosta, Nevolný - Mácha

Havelec (Doubek) - Šimoník, Binder, Všetečka, Hrubý, Ruda, Dlouhý, Čadek, Kovář, Hřebíček, Kurečka, Srb, Křenek, Topinka, Gross, Řehoř