5
1
4. 9. 2016

Milevsko podlehlo Táboru B až v posledních 4. minutách.

Milevští odjeli do Tábora pouze s deseti hráči, z toho 6 obránců a pouze 4 útočníci. Pracovní povinnosti a zápas v Benešově zamíchal se milevským kádrem. Přesto milevští v Táboře neudělali ostudu svým bojovným výkonem. Soupeř dokázal svoji početní výhodu využít až v samém závěru utkání, kdy milevští neměli sil.

Do Tábora odjeli milevští ve velmi okleštěné sestavě. Ke zraněnému Mikšovi, přibyly šrámy z Benešova a pracovní povinnosti některých hráčů. Jak se ukázalo milevští i v takto složité situaci umí bojovat. Na všech hráčích bylo vidět, že přijeli do Tábora bojovat a svoji kůži nechtěli dát zadarmo. Od úvodních minut byli milevští velmi aktivní a svého soupeře k žádné velké šanci nepustili. V 7. minutě vyslal Sláma Müllera do průniku. David Novák předvedl perfektní semafor. V jedenácté minutě přišel faul Havrana, ke kterému rozhodčí přidali OT 10minut. Kruté chvilky pro milevskou střídačku. Hosté však oslabení přečkali. Žilinčík několikráte velmi dobře vykryl nevýrazné pokusy domácích. V 15. minutě přišly dva fauly domácích a milevští přesilovku 5:3 v trvání 1,12 minuty dokázali využít. Do vedení se dostali brankou z hole Štycha po akci Müller - Jíška. Do druhé šli milevští opět aktivněji. Do 27. minuty se mnoho času v plném počtu hráčů neodehrálo. Ani jeden tým svoji početní výhodu nevyužil. Domácí srovnali po chybě v obranné činnosti až ve 39. minutě. I ve druhé třetině milevští dokázali zaměstnat táborského gólmana. Vedení na stranu milevských naklonil Bartůněk, který tak troch odčinil chybu po které Tábor vyrovnával. Domácí opět po hrubé chybě, kdy bek ztratil puk na modré, vyrovnali. Havranovi praskl nůž u brusle a tak hosté dohrávali v devíti. Úbytek sil milevského týmu dokázali domácí využít až necelé 4. minuty před koncem utkání, kdy se poprvé dostali do vedení. Pojistku 1,5 minuty přidal Pechánek.

Milevští v takto slepené sestavě podali velmi bojovný výkon. Proti takovémuto soupeři ubývalo rychle sil, toho soupeř dokázal využít až v samotném závěru utkání. Všem hráčům, za dnešní obětavý výkon patří poděkování. I v této sestavě ukázali, že bojovnost patří k výzbroji milevských. V úterý se milevský tým střetne na domácím ledě i celkem juniorů IHC Písek.

4 : 2
(0:1, 1:0, 3:1)
Tábor "B" vs Milevsko

Branky a nahrávky: 39. Zámml, 50. Jankovský (Prštický), 57. Kratochvíl (Drda), 59. Pechánek (Kratochvíl) - 16. Štych (Jíška, Król), 49 Bartůněk (Müller). Rozhodčí: Matějček - Pech. Vyloučení: 7:6 navíc Havran OT (Mil). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.