5
1
2. 9. 2016

Milevsko si udrželo neporazitelnost v přípravě.

Milevsko sehrálo odvetné přípravné utkání v Benešově. Trenér i hráči byli vcelku rádi, že utkání skončilo. Již první utkání v Milevsku ukázalo jaký hrají v Benešové hokej. Poznámka po utkání na milevském ledě " u nás poznáte" se vcelku naplnila. Na přípravu bylo utkání vedeno velmi tvrdě až za hranou.

Milevští odjeli do Benešova s obavy o průběh utkání, předvedené hře soupeře na našem ledě. Šindelář musel hned ve druhé minutě zasahovat při samostatném úniku domácích. Do vedení se domácí dostali střelou z mezikruží. Šindelář toho moc neviděl. Po dvou minutách domácí vedli o dvě branky. Na druhou branku hosté rychle odpověděli. Na ledě to vcelku jiskřilo, ke konfliktu došlo při odchodu do šaten. Podařilo se to udržet pouze ve formě slovního od fyzického nebylo daleko. V úvodu druhé třetiny milevští vyrovnali brankou Polodny. V polovině třetiny však přišla branková smršť domácích. Během necelých čtyř minut dokázali vstřelit tři branky. Hosté nemohli najít recept na hru soupeře. O přestávce před posledním dějství trenér nabádal, aby jsme hráli hokej, který kluci umí. V úvodu třetí třetiny hrály oba týmy ve čtyřech, to vyhovovalo milevským. Brankou Matějky ve 41. minutě se hra Milevska zlepšila. Na dostřel se hosté dostali druhou brankou v zápase Záhory. Hosté museli čelit atakům, které jsou za hranou v mistrovském utkání natož v přípravě. V poslední minutě se za Šindelářovou brankou strhla bitka, do které se nesmyslně zapojili dva hráči Benešova ze střídačky. Trest 5 +OK pro jedno byl verdikt rozhodčího. O druhého údajně nezaregistroval. Trenér hostů si vzal OČ do hry poslal 6 hráčů, Šindelář zůstal na střídačce. Tomáš Hájek dokázal 6. vteřin před koncem srovnat skóre. Milevští byli vcelku rádi, že utkání nedohrál pouze Pouch, pro zranění v oblasti zad po krosčeku zezadu. Do přípravy na příští sezónu patrně tento soupeř zařazen nebude. V Neděli jedou milevští do Tábora, kde v 17,00 sehrají své čtvrté přípravné utkání proti B týmu druholigového Tábora. V Milevsku se sejdeme v úterý 6. září, soupeřem je Juniorka IHC Písek.

5 : 5
(2:1, 3:1, 0:3)
Benešov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 8., 10., 30., 31., 33. - 11. Záhora (Polodna), 27. Polodna (Hájek T.), 41. Matějka (Štych), 44. Záhora, 60. Hájek T (Polodna) Rozhodčí: . Vyloučení: 10:11. Využití: 0:1. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 35:41. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2, 5:5.