5
1
24. 8. 2016

Příprava na sezónu začala z ostra.

Milevským se zlepšením hry, disciplíny ve třetí třetině, podařilo otočit vývoj utkání. Utkání v některých momentech nepřipomínalo přípravu a boj o body v soutěži. Je dobře, že v záře utkání milevští své vedení uhájili.

Do utkání lépe vstoupili hosté, koncem první minuty musel zasahovat Žilinčík proti střele z mezikruží. Koncem 2.minuty se hosté zastavili sami ofsajdem. Ve 3.minutě hráli domácí přesilovku. K využití milevští potřebovali dvacet vteřin. Autorem vedoucí branky Matějka , když zužitkoval nahození Štycha. Vzápětí následovala další přesilovka domácích, nebyla sice špatně sehraná, ale druhého gólu se domácí nedočkali. Následovalo vyloučení Fořta a pak Havrana. hosté hráli půlminuty o dva hráče v poli navíc. Domácí se dokázali ubránit. Od 12. minuty přibily další tresty na milevské straně, celkem za první třetinu šest. Ta poslední se dohrávala na začátku druhého dějství. Oslabení jsme ustáli, ale těsně po Milevsko inkasovalo. V polovině 22. minuty byl vyloučen hostující Holeš, za následné řeči obdržel OK. Ve 24. minutě se hosté ujali vedení při hře 3:4. Po dvou minutách šli hosté do dvoubrankového vedení. Milevští sice několikráte zahrozili, ale snížit stav se povedlo Pouchovi. Koncem 38. minuty přišel druhý OK trest pro Benešov. Za stavu 2:3 šli oba týmy schladit hlavy do šaten. Třetí třetinu velmi dobře začal Müller, ale jeho zakončení Šťěpánek vystihl. Domácí začali aktivněji, vynutili si faul. Ve 43. minutě musel zasahovat lapačkou Žilinčík proti jedovaté střele z mezikruží. V začátku 51. minuty milevští v oslabení dokázali srovnat skóre pěknou brankou Mullera. Z vyrovnaného stavu se domácí netěšili dlouho. Hosty do vedení dostal Sládek. Na srovnání milevští potřebovali dvacet vteřin. Přihrávku Poucha zužitkoval Nevolný. Po třech minutách si vedení na svoji stranu naklonili domácí brankou Bartůňka. V závěru prvního přípravného utkání domácí jednobrankové vedení uhájilo, i přes odvolání Štěpánka z branky hostů.

Přestože bylo utkání přípravné v některých okamžicích se na ledě jiskřilo. O tom svědčí i počet vyloučených na obou stranách. Další přípravné utkání sehrají milevští na ledě ve Strakonicích a to 27. srpna od 17,00,

5 : 4
(1:0, 1:3, 3:1)
Milevsko vs Benešov

Branky a nahrávky: 3. Matějka (Štych, Müller). 36. Pouch (Nevolný, Mácha), 51. Müller (Polodna), 54. Nevolný (Pouch(, 57. Bartůněk (Pouch) - 21. Starec (Sládek), 24. Petráň (Holánek), 26. Holánek (Burián, Karvas), 54. Sládek ( Babický, Petráň) . Rozhodčí: Flégl - Schlixbier. Vyloučení: 13 : 11 navíc OK Holeš, Stejskal (oba Ben). Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: . Střely na branku: 32:42. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4, 5:4.

Žilinčík,(Kolář) - Štych, Jíška, Votruba, Hájek, Hošek, Havran, Mikš - Fořt, Müller, Matějka - Mácha, Hájek, Polodna - Bartůněk, Pouch, Nevolný