5
1
21. 2. 2016

Semifinálový souboj se vrací do Veselí.

Milevští dokázali ve velmi kvalitním utkání dvakrát odvrátit dvoubrankové vedení svého soupeře. V první minutě prodloužení dokázali zužitkovat svoji střeleckou převahu během utkání.

Milevští po prohře ve Veselí chtějí na domácím ledě zvítězit a sérii vrátit do Veselí. Utkání však pro milevské nezačalo dobře. Koncem první minuty byl vyloučen Fořt. Přesně po minutě domácí hráli v oslabení 3:5. Za vražení byl vyloučen Suchan. Milevští se dvojnásobné přesilovce ubránili, ale při hře 4:5 inkasovali. Žilinčík na střelu od modré z hole Kypty neviděl. V následujících minutách milevští přidali, nejprve pálil Hájek, pak se puku zmocnil Pouch, ale jeho pokus skončil v náručí veselského gólmana. Rychlé protiútoky hostů dělají milevském obráncům potíže. Milevští několikráte svého soupeře uzamkli v jeho pásmu, puk však za záda Dvořáka se dostat nepodařilo. Fořt byl podruhé vyloučen za krosček. Hostům stačila půl minuta ke vstřelení branky. Čáp využil početní výhodu svého týmu. V závěru první třetinu ujel Hájek, ale svůj nájezd nedokázal zužitkovat. Začátkem druhého dějství udělala obrana domácích chybu, osamocený Mikeska však Žilinčíka nepřekonal. V následující první přesilovce domácích byl Suchan dvakrát ve vyložené brankové šanci. Skóre se však neměnilo. Proti střele Nevolného vytáhl Dvořák svoji rychlou lapačku. Další přesilovku však milevští využívají. Müller přesně tečuje nahození Čunáta. Vzápětí domácí dostávají další výhodu, která však netrvá dlouho. Potřetí v utkání je vyloučen Fořt. Žilinčík se nenechal nachytat Bendou, který se před ním zjevil zcela osamocen. V polovině druhé třetiny se velmi dobře uvolnil Müller, ale gólmana nepřekonal. Při hře 4:4 kdy byl vyloučen Müller a Vlach nejprve prověřil hostujícího brankáře Radosta. Při vhazování v útočném pásmu vyhrál Pouch na Štycha a ten od modré propálil vše před sebou. Milevští však po 4. minutách propadli a veselští se opět ujali vedení střelou Sekery. Do konce druhé třetiny branka nepadla. Hosté do posledního dějství jdou s jednobrankových náskokem. Domácí tým provedl jemnou úpravu sestavy. Domácí od první minuty nají tlak, který zvýšili při přesilovce. Dvořák zatím všechny střely milevských stačí krýt. Ve 48. minutě je vyloučen Hájek, po minutě se hraje 4:4, když na trestnou odešel Kypta. Hra ve čtyřech tentokráte lépe vyhovovala hostům. Sekera dostal hosty opět do dvoubrankového vedení. |S milevským týmem to v těchto chvilkách vypadalo zle. Hájka na trestné vystřídal Štych. Tentokráte v menším počtu hráčů dokázali skórovat milevští. Hájkovu střelu Dvořák vyrazil, ale dobře se orientoval Hamerle. Vzápětí měl na hokejce vyrovnání Nevolný. Proti střele vytáhl skvělý zákrok Dvořák. V 55. minutě Radosta poslal puk do jízdy Pouchovi a ten se nejprve dostal před obránce a pak poslal puk pod víko. Milevsko podruhé srovnává stav utkání. Z rychlého protiútoku zahrozili hosté. Tentokráte předvedl skvělou lapačku Žilinčík. V závěru základního času dvakrát zahrozil aktivně hrající Suchan. Na konci základního času o vítězi nebylo rozhodnuto. Po tříminutové přestávce aby týmy nabíraly síly. V závěru třetí třetiny měli domácí více ze hry a hosty jednoznačně držel gólman Dvořák. Po zahajovací buly prodloužení se hosté dostali před Žilinčíka. Milevští obránci puk získali a poslali jej na hokejku Suchana, který přešel přes tři hráče a přesně nezištně přihrál na hůl Müllera a ten dostal puk do sítě. Milevsko před velmi pěknou návštěvou, která udělala kulisu hodnou semifinálového utkání.

Milevští i když v utkání dvakrát prohrávali o dvě branky dokázali vrátil semifinálový souboj do Veselí. Utkání se hraje ve středu patrně od 19.00.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 27. Müller (Čunát, Štych), 36.Štych (Pouch), 50. Hamerle (Hájek), 55. Pouch (Radosta), 61. Müller (Suchan) - 4. Kypta (Čáp), 17. Čáp (Mikeska), 39. Sekera (Arnold), 49. Sekera (Arnold, Koláček). Rozhodčí: Slavík, Svoboda - Němec, Šesták. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 46:31. Průběh utkání: 0:2, 2:2,2:4, 5:4.

Žilinčík (Kolář) – Štych, Čunát, Mikš, Havran, Votruba, Jíška – Suchan, Müller, Fořt – Hájek, Hamerle, Novotný – Nevolný, Pouch, Bartůněk- Radosta, od 41. Król (Sláma, Flegl)