5
1
30. 1. 2022

Zasloužené vítězství mladších žáků v Domažlicích.

Mladší žáci zaslouženě vyhráli v Domažlicích. V utkání bylo uděleno celkem 23 dvouminutových trestů.

Milevští nedokázali využít dvojnásobnou početní výhodu v polovině první třetiny. Vedení se brankou Miadoka ujali vedení v 17 minutě. Domácí dokázali využít početní výhodu a skóre srovnali v úvodu druhého dějství utkání. Milevští využili přesilovku a ujali se opět vedení. Bohužel se radovali pouhou minutu. Domažlice srovnali opět při své početní výhodě. Milevští při výhodě jednoho hráče v poli se potřetí ujali vedení. O minutu hosté své vedení navýšili. Milevští si své vedení pojistili ve třetí třetině dalšími třemi brankami. Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Na to, že soutěž mladších žáků by se měla hrát bezkontaktně bylo uděleno "dost trestů".

Domažlice vs Milevsko

Branky a nahrávky: 24. Wolf (Pánek), 31. Lagron (Wolf) - 17. Miadok (Kořánek, Mošovský), 30. Kořánek (Pinc, Mošovský), 39. Miadok (Mošovský), 40. Stejskal (Dušek), 52. Dušek (Staněk), 57. Dušek, 57. Komárek (Peterka, Kolihová) . Rozhodčí: Raška - Blažek. Vyloučení: 13:8. Využití:2:3 . V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: . Průběh utkání: .