5
1
5. 12. 2022

Z otevřeného kluziště Milevští body nepřivezli.

Ve vyrovnaném utkání, kde dominovali oba brankáři měli Hlubočtí Rytíři ve třetí třetině více štěstí a svého soupeře o jednu branku porazili.

Milevští byli prvním soupeřem Hluboké, kteří v letošní sezóně okusili atmosféru a specifiku Kuki areny. Milevské mohla do hry přivést přesilovka které přišla hned v první minutě utkání. Nedovolené bránění Rákosníka bylo potrestáno dvouminutovým trestem. Milevští se však nemohli usadit v útočném pásmu. Milevští si v následných minutách vytvořili několik šancí, ale branku nedokázali vstřelit. Ve třinácté minutě za brankou domácích zabojoval Bílek a na střelu Hraňa Dašek vytáhl perfektní zákrok lapačkou. Další střelu směrem na branku domácích z hole Masopusta domácí vytečovali do sítě. V čase 16,04 přišel druhý faul domácích a milevská přesilovka. Ta moc nelišila od té předchozí. 34 vteřin před návratem Formánka hákoval Robin Rákosník a domácí šli do třech. Milevští sice vyslali dvě střely, ale ani jedna neohrozili Daška. Těsně po skončení jednoho trestu přišel opět faul domácích a hosté měli tentokráte 50 vteřin početní výhodu dvou hráčů. Vochozka těsně minul prázdnou branku domácích. V první třetině branka nepadla. Druhou třetinu milevští začínali v početní výhodě. Koncem 23. minuty si milevští hráči vytvořili náznak tlaku, ale z akce Suchan Vochozka nic nebylo. Koncem 25. minuty dostal Bílek trest za hákování. Velmi dobře v oslabení přečet hru soupeře Škrdleta a svoji hrou nasbíral důležité vteřinky. Pěknou střelu z mezikruží Moudrého Panec vykryl betonem. Z proti akce pálil Šedivý, ale i jeho střela skončila na betonu hlubockého gólmana. v čase 35,06 byl vyloučen Štekr za hru vysokou holí. Po minutě si na trestnou lavici šel k němu sednout Šedivý a domácí 50 vteřin měli šanci skóroval ve zlepšené přesilovce. Milevští se dokázali ubránit, Panec vytáhl tři super zákroky v řadě a tým podržel. Diváci ani ve druhé třetině branku neviděli. Nástup do posledního dějství měli domácí lepší. Koncem druhé minuty Bahula vsítil branku a hlubočtí vedli. Milevští vcelku rychle dokázali skóre dostat do nerozhodného stavu. Akci začal Štekr poslal puk na Hraňu ten ho poslal na hokejku Masopusta a ten zavěsil. Domácí však velmi rychle kontrovali a vedení si na svoji stranu vzali brankou Moudrého. Hosté měli velkou šanci na srovnání v čase 55,03 kdy bylo nařízeno TS za faul na Bílka. Exekutorem byl Hraňo, ale na těžké ledě nedokázal dotáhnout "blafák" do zdárného konce. V závěru domácí faulovali a milevští se pokusili srovnat při hře bez brankáře to se však nepovedlo. Milevsko v utkání nedokázalo proměnit několik tutovek. Myslím si, že se na Hluboké hrál dobrý hokej, který se divákům musel líbit. Tradičně si atmosféru Hlubockého zimáku nenechalo ujít mnoho milevských fandů, tým jim za podporu děkuje. Příští týden má tým volný los a pak jedem do Strakonic.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 42. Bahula (Rákosník, Arnold), 46. Moudrý (Arnold, Rákosník) – 45. Masopust (Hraňo, Štekr). Rozhodčí: Macháček - Loucký, Dančišin. Vyloučení: 5:5 + TS Hluboká n.Vlt.. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 133. Střely na branku: 36:41. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Dašek — J. Formánek, R. Rákosník, O. Žlůva, J. Melichar, R. Rákosník, P. Škopek — T. Maurenz, J. Korytar, M. Michel, T. Adam, D. Arnold, J. Miler, P. Kantor, L. Moudrý, K. Schmidmayer, K. Vácha, E. Bahula

Panec — Řezáč, Hastrman, Štekr, Šedivý, Růžek, Bednář — Škrdleta, Suchan, Pouch - Hraňo, Vochozka, Masopust - Adamec, Přívozník, Bílek, Radosta,