Vimperk
17:00
7. 9. 2024

Výhra v Benešově se nerodila lehce

Poslední zápas přípravy byl přetahovanou a výsledek. Milevští v závěru utkání měli větší chuť po zisku pomyslných bodů.

Milevští odjížděli na poslední přípravný zápas s cílem prověřit výsledky přípravy před zahájením sezóny. Soupeř se již na ledě v Milevsku předvedl dobrou hrou. Na svém ledě byl ještě nepříjemnější. Milevským také trochu vadila horší kvalita ledu. Domácí byli velmi dotěrní v předbrankovém prostoru, kdy milevští obránci měli často větší problémy. Novák v brance musel čelit velmi častým dorážkám a v poslední minutě první třetiny nestačil reagovat na pátou dorážku a domácí se dostali do prvního vedení v utkání. Své vedení navýšil začátkem druhého dějství. Na druhou branku však milevští dokázali zareagovat a skóre snížili brankou Janocha. Ve 29. minutě srovnal skóre Řezáč. Domácím tento stav nevyhovoval a opět se ujal vedení pouhé dvě minuty. Jak se ukázalo začala tek troch přetahovaná o výsledek. Na 3:3 skóroval podruhé Janoch. Za tohoto stavu skončilo druhé dějství zápasu. Začátkem poslední třetiny se opět ujali vedení domácí hned koncem první minuty. Masopust svou brankou zajistil srovnání a opět se začínalo jak se říká od nuly. Byli to však domácí kteří se opět ujali vedení. Milevští za dva zbytečné fauly domácích získali dvounásobnou početní výhodu. Janoch završil hattrick, pokračující přesilovku již Milevští nedokázali využít. V polovině 59. minutě dostal Milevsko poprvé do vedení Masopust. Milevští dokázali již vedení uhájit a přes pokus domácích při hře bez brankáře. Z Benešova si tým přivez výhru, která se nerodila jednoduše. Velký výkon předvedl Novák v brance, tým střídal hezké akce a chybami, které soupeř trestal.

V Sobotu nás čeká start do nového ročníku Krajské ligy mužů. Přijďte podpořit tým v boji o první body. Zápas začíná v sobotu od 18,00 hodin

5 : 6
(1:0, 2:3, 2:3)
Benešov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 20. Mareček (Musil), 22- Krchňák (Novák), 31. Zderadička Filip (Starec, Dušek), 41. Musil (Znamenáček), 50. Starec (Dušek) - 25. Janoch (Přívozník), 29. Řezáč (Přívozník, Chocholoušek), 34. Janoch (Krcho, Pavlát), 47. Masopust (Pavlát), 54. Janoch (Masopust), 59. Masopust (Janoch, Pavlát) Rozhodčí: . Vyloučení: 5:1. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: 2:0,2:2,3:2,3:3,4:3,4:4,5:4,5:6