5
1
31. 10. 2021

Vítezství nad Střelci.

Do sestavy Milevska se vrátil Hastrman a posílil obranu týmu. Domácí sice dvakrát vedli, ale Milevští se v polovině druhé třetiny ujali vedení, to si pojistili v 57. minutě. Na branku v poslední minutě Milevští kontrovali využitím přesilové hry a tím si pojistili zisk třech bodů.

Domácí se ujali vedení v 5 minutě, milevským trvalo jen několik málo minut a začali opět bojovat, dařilo se napadáním nabourávat hru Střelců. V polovině 19. Minuty se milevským podařilo srovnat skóre. Pouch našel dobře postaveného Řezáče a bylo srovnáno. Úvod druhého dějství patřil domácím. Koláček si zavezl puk do pásma a podařilo se mu prostřelit Pance. Milevští skóre srovnali brankou Bílka po velmi hezké akci Hastrmana a Hamerleho. Vyrovnávací branka Milevské nabudila a začali přebírat aktivitu. Hra se přitvrdila, ale nevybočovala z rámce pravidel. Milevští začali své akce zakončovat střelou a tím dostávali pod tlak obranu domácích. Milevští se poprvé dostali do vedení brankou Přívozníka, velký podíl na brance mělo dobrá přihrávka z hole Bílka. Vzápětí přišlo tak trochu sporné vyloučení pro mnoho milevských hráčů na ledě. Zraněný Tampier se nemohl dostat na střídačku, naskovčívši hráč se sice do hry nezapojil, přesto byl trest udělen. Milevští velmi dobře bránili dobře blokovali střeli domácích. Když střela prošla až k Pancovi tak mu pomohla i tyč jeho branky. Od první minuty třetí třetiny se hrál pohledný hokej plný soubojů. Hosté se hned v úvodu třetiny ubránili dvou přesilovkám Střelců, které šli rychle za sebou. V 57. Minutě využil souhru s Přívozníkem Suchan. Milevští vedli o dvě branky. Domácí po oddechovém čase hráli bez brankáře. Početní výhody využili a začátkem poslední minuty utkání zdramatizovali. Milevští si však z útoku po buly vzali dvoubrankové vedení zpět. Svoji první branku v seniorech vstřelil Jáchym Štekr. Myslím si, že Milevští v tomto utkání zvítězili zaslouženě. V hledišti bylo dost milevských příznivců a těm se utkání líbilo a své cesty nelitovali.

HC Střelci Jindřichův Hradec vs Milevsko

Branky a nahrávky: 5. Havelka (Procházka), 22. Koláček, 60. Procházka (Popelka, Tržil) - 19. Řezáč (Pouch), 27. Bílek (Hamerle, Hastrman), 35. Přívozník (Bílek), 57. Suchan (Přívozník), 60. Štekr (Řezáč, Pouch) . Rozhodčí: Vavruška - Kubíček, Lang. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 158. Střely na branku: 31:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:5 .