5
1
2. 10. 2021

Vimperk v Milevsku nebodoval.

Ve druhém měření sil letošní sezóny byli lepší milevští mladší žáci, svého soupeře moc k ohrožení vlastní branky nepouštěli.

Domácí měli v paměti utkáni ve Vimperku a proto začali hned od prvních minut soupeře tlačit. První dvě branky vstřelil Matouš Kořánek do pěkných samostatných akcích při početních výhodách svého týmu. První třetinu Milevští svého soupeře jasně přehrávali. Od poloviny druhého dějství trochu polevili v bruslení a soupeř toho využil ke vstřelení dvou branek ve dvouminutovém rozpětí. Ve třetí opět zabrali a svého soupeře moc k ohrožení své branky nepouštěli. V 55. minutě Podrabský vychytal trestné střílení, které bylo nařízeno za nedovolené bránění. V tomto utkání si připsali hattrick Kořánek a Baťala.

Milevsko vs Vimperk

Branky a nahrávky: 7. Kořánek, 9. Kořánek, 13. Miadok (Kořánek), 14. Mošovský, 30. Kořánek (Miadok), 31. Baťala (Miadok), 42. Mošovský (Staněk), 54. Baťala (Kořánek), 60. Baťala (Kořánek) - 37. Tesař (Voldřichová), 39. Voldřichová (Tykalová), 60. Ženíšek (Jiroušek) . Rozhodčí: Novotný - Velíšek. Vyloučení: 4:3 navíc TS Mil. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 65. Střely na branku: . Průběh utkání: 6:0, 6:2, 9:2, 9:3.

Podrabský (Petráň) - Mertlová, Šimánek, Baťala, Horažďovský, Pinc, Peterka - Klukáček, Petráň, Staněk, Dušek, Mošovský, Kořánek, Stejskal, Kolihová, Miadok