F 2 - neděle 17.3.2024
Hluboká nad Vltavou
Milevsko
5
2
F 3 - středa 20.3.2024
Milevsko
Hluboká nad Vltavou
7
4
F 4 - pátek 22.3.2024
Hluboká nad Vltavou
Milevsko
5
1
Preview k zápasu
14. 3. 2024

Ve finále play-off se Milevsko střetne s Hlubokou

Vyřazovací boje Krajské ligy mužů Jihočeského kraje dospěly do finále. Dostaly se do něj dva nejlépe umístěné týmy po základní části Milevsko a Hluboká. Obě semifinálové série skončily nejkratším možným způsobem výsledkem 3:0 na zápasy. Milevsko tak překonalo Soběslav a Hluboká Veselí. Také finále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 15.3. v Milevsku od 19 hodin, druhý zápas bude sehrán v neděli 17.3. v Budvar aréně v Českých Budějovicích od 17 hodin. Třetí duel ve středu 20.3. znova v Milevsku od 20:30 hodin. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 22.3. v Českých Budějovicích, kde Hluboká hraje své zápasy a případné rozhodující střetnutí pravděpodobně v sobotu 23.3. opět v Milevsku.

Hluboká si v posledních dvou sezónách vede v soutěži více než dobře. V minulém ročníku obsadila 3. příčku po základní části, tedy o jednu za Milevskem. Ve vyřazovacích bojích vypadla hned ve čtvrtfinále, když podlehla Veselí 1:2 na zápasy. V letošní sezóně se Hluboká v základní části ještě o jednu příčku posunula, když obsadila 2. místo tabulky se ziskem 43 bodů při aktivním skóre 133:46. Za prvním Milevskem zaostala o 10 bodů, ale zároveň skončila s odstupem 10 bodů na třetí Strakonice. Ve čtvrtfinále play-off se Hluboká trápila s Vimperkem, když o jejím postupu musel rozhodnout až pátý zápas. Vimperk zaskočil Hlubokou hned v prvním duelu, když si od ní odvezl výhru 4:2. Hluboká však oplatila stejným výsledkem ve Vimperku a bylo tak srovnáno. V dalším zápase na Hluboké Vimperk dlouho vedl, ale nakonec padl v prodloužení. Domácí odvetu však Vimperk zvládl a tak se muselo rozhodovat až v pátém střetnutí. V něm už si Hluboká po výsledku 4:0 postup pohlídala. Naopak semifinálovou sérií Hluboká proletěla, když Veselí srazila ve třech zápasech po výhrách 9:4, 5:2 a 3:1.

První polovina

Hluboká se již tradičně musí v první polovině soutěže potýkat s absencí domácího prostředí. Tým z Hluboké většinou mění pořadatelství a nastupuje výhradně na ledech soupeřů. Tam si však Hluboká počínala zdatně. První tři střetnutí vyhrála. Pak padla po prodloužení v Milevsku a hned v dalším kole v základní hrací době ve Veselí. Zbylé zápasy první poloviny soutěže v roli hostujícího týmu znova ovládla a neztratila v nich ani bod.

Druhá polovina

Druhou polovinu Hluboká odehrála již na vlastním ledě a v zápasech dominovala. Body ztratila prohrou s Milevskem. Další střetnutí jí však přinesly bodový zisk, když hned pětkrát nadělila svým soupeřům dvouciferný počet gólů. Až v poslední zápas základní části Hlubokou znova dohnala nekvalitní ledová plocha a zápas s Jindřichovým Hradcem musel být kontumován ve prospěch hostů.

Vzájemné zápasy v letošní sezóně

Hluboká je týmem, se kterým Milevsko v základní části ztratilo svůj jediný bod. Stalo se tak v prvním vzájemném zápase v Milevsku, kde zdolalo Hlubokou 4:3 po prodloužení. Zápas se přitom pro domácí tým nevyvíjel dobře, když první třetinu prohrál 0:2. Gólem v prostřední a na začátku třetí části se Milevsku podařilo srovnat. Hluboká šla znova do vedení pět minut před koncem základní hrací doby zásluhou využité početní výhody. Milevsko znova srovnalo a to při hře bez brankaře a v prodloužení strhlo využitím přesilovky výhru na svou stranu.
I odvetný zápas začala tentokrát domácí Hluboká lépe, když se ujala vedení v 6. minutě. Milevsko však ještě do konce třetiny srovnalo a ve druhé odskočilo na rozdíl dvou branek. Ten se podařilo Hluboké ve třetí části znova snížit, ale Milevsko si jej 5 a půl minuty před koncem opět dokázalo vzít na svou stranu a do závěru zápasu jej udrželo k výhře 4:2.

Sestava Hluboké z posledního semifinálového utkání s Veselím:

TJ Hluboká nad Vltavou: Dašek - Škopek, Dohnal, Robin Rákosník, Roman Rákosník, Formánek,Ťoupal - Schmidmayer, Miler, Vácha, Arnold, Moudrý, Michel, Matys, M. Hanzal, D. Nedorost,Melichar

Vstupné na play-off: :

-Vstupné na jednotlivá utkání 100,- Kč

-Majitelé zvýhodněných permanentních vstupenek typu důchodce a ZTP 70,- Kč

-Děti do 120 cm výšky zdarma

I v zápasech play-off můžete vyhrát od firmy Auto Vinkler s.r.o. zapůjčení vozu na víkend. Více zde a rovněž dárkový poukaz do Hotelu Smrž. Více zde.

A-tým
9. 5. 2024

Zasedala Krajská volební konference a losovací aktiv

Zápasy
22. 3. 2024

Milevsko srovnat nedokázalo, Hluboká slaví titul

Aktuality

Povinnost používání chrániče k

05.06.2024 Květnový kongres IIHF schválil změnu pravidel týkající se zařazení chrániče krku do hráčské výstroje. Dosavadní doporučení používat chránič krku a hrdla proti proříznutí se počínaje sezonou 2024-25 mění na povinnost, která se vztahuje na všechny věkové kategorie. Nedodržení této povinnosti budou rozhodčí v rámci nových kompetencí trestat velmi striktně.

Čtvrtý zápas u Pouzara

21.03.2024 Čtvrté finálové utkání play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje mezi Hlubokou a Milevskem bude sehráno v pátek 22. března v Českých Budějovicích v Hokejovém centru Pouzar. Začátek zápasu je od 19:30 hodin.

Finále play off

10.03.2024 Druhé utkání finálové série play off se hraje v neděli 17.března v Budvar areně od 17,00 hodin. Klub pro své fanoušky objednal na tento zápas autobus. Organizaci výjezdu si vzal na starosti Petr Bočan tel. 608 860 521. Zájemci kontaktujte jeho. Autobus bude vypraven pouze obsazen. Bližší info podá p. Bočan.

Prvním finalistou Hluboká

05.03.2024 Na rozdíl od čtvrtfinále zvládla Hluboká semifinálovou sérii nejrychlejším možným způsobem a stala se prvním finalistou play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Veselí v ní zdolala 3:0 na zápasy. Postup završila dnešní výhrou 3:1 ve třetím utkáním hraném v Budvar aréně.

Hluboká doplnila semifinále

25.02.2024 Až dnešní pátý rozhodující zápas mezi Hlubokou a Vimperkem určil složení semifinále play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Hluboká v něm zvítězila 4:0 a v semifinále se střetne s Veselím. Milevsko si zopakuje loňské semifinále se Soběslaví. Semifinále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 1. 3. v Milevsku, druhý zápas bude sehrán v neděli 3.3. v Soběslavi. Třetí duel pravděpodobně ve středu 6.3. znova v Milevsku. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 8.3. v Soběslavi a případné rozhodující střetnutí v neděli 10.3. opět v Milevsku.

Tři semifinalisté

21.02.2024 Dnešní zápasy čtvrtfinále play-off určily další dva účastníky semifinále. Po Milevsku si postup vybojovaly Veselí nad Lužnicí a Soběslav. Oba týmy zvládly své série rovněž 3:0 na zápasy. Ke složení semifinále tak zbývá poslední celek, jehož jméno vzejde ze čtvrtfinále mezi Hlubokou a Vimperkem, kde je stav 2:1 na zápasy pro Hlubokou.

Zápasy - mládež
23. 3. 2024

Starší žáci Strakonic si poradili s Milevskem.

Strakonice si vítězství zajisti třemi brankami v prostředním dějství zápasu.

Zápasy - mládež
19. 3. 2024

Rokycany díky druhé třetině porazili milevské Starší žáky.

Rokycany si svým výkonem ve druhé třetině zajistili vítězství na milevském zimáku.

Zápasy - mládež
18. 3. 2024

Tři branky ve třetí třetině zajistily vítězství Mladších žáků.

Mladší žáci si připsali poslední body letošní sezóny.