F 2 - neděle 17.3.2024
Hluboká nad Vltavou
Milevsko
5
2
F 3 - středa 20.3.2024
Milevsko
Hluboká nad Vltavou
7
4
F 4 - pátek 22.3.2024
Hluboká nad Vltavou
Milevsko
5
1
Preview k zápasu
14. 2. 2024

Ve čtvrtfinále play-off Milevsko narazí na Radomyšl

Nedělní zápasy rozhodly o konečném pořadí Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Definitivně tak určily dvojice do vyřazovacích bojů. Vimperk na domácím ledě zdolal Soběslav 6:3 a uhájil tak na 7. místě tabulky dvoubodový náskok před Radomyšlí, která zvítězila v Božeticích vysoko 13:2. Ani toto vítězství tak Radomyšli nepomohlo odpoutat se z 8. pozice a vyzve tak ve čtvrtfinále play-off vítěze základní části Milevsko. Čtvrtfinále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 16. 2. od 19 hodin v Milevsku, druhý zápas bude sehrán v neděli 18.2. v Písku, kde Radomyšl ke svým zápasům nastupuje. Třetí duel v úterý 20.2. znova v Milevsku od 19 hodin. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 23.2. v Písku a případné rozhodující střetnutí v neděli 25.2. opět v Milevsku.

V minulém ročníku Radomyšl skončila po základní části na 8. místě tedy posledním zaručujícím účast v play-off, kde následně narazila na favorizovaný Samson, kterému podlehla 2:0 na zápasy. Osmou příčku po základní části Radomyšl obsadila i v letošní sezóně. Před devátým Českým Krumlovem si nakonec vytvořila pohodlný náskok 7 bodů, na 7. Vimperk jí scházely body 2. Celkem získala Radomyšl 21 bodů při pasivním skóre 74:92. Všechny zápasy Radomyšle skončily v základní hrací době, ani jeden z nich se neprodlužoval. Milevsko v základní části získalo o 32 bodů více než Radomyšl. Při skóre 139:42 bylo nejvíce gólově produktivním a zároveň nejméně inkasujícím týmem v soutěži.

První polovina

Radomyšl nezahájila sezónu dobře, když prohrála úvodní tři zápasy. Pak zvítězila ve Vimperku, ale následovaly další dvě prohry. Až ke konci první poloviny základní části dokázala Radomyšl dvakrát doma naplno bodovat. V důležitém souboji se svým největším konkurentem v boji o play-off Českým Krumlovem po výsledku 5:4 a povinné body si připsala i proti Božeticím.

Druhá polovina

Ve druhé polovině získala Radomyšl o 3 body více. Nejprve sice doma podlehla Jindřichovu Hradci, ale překvapivě zvítězila v Soběslavi vysoko 6:1. Následovala série čtyř porážek, kterou Radomyšl zastavila až důležitou výhrou v Českém Krumlově. Definitivně si účast v první osmičce Radomyšl pojistila následnou výhrou doma se Strakonicemi 5:3. Základní část pak Radomyšl završila vítězstvím 13:2 v Božeticích. Radomyšl tak naplno bodovala v posledních třech zápasech.

Vzájemné zápasy v letošní sezóně

V obou vzájemných zápasech zvítězilo Milevsko. V prvním střetnutí na ledě Radomyšle rozhodlo Milevsko o své výhře 5:2 v první třetině, ve které si vytvořilo vedení 3:0. To domácí celek v závěru třetiny snížil. Druhé dějství branku nepřineslo. Ve třetí části Milevsko znova svůj náskok zvýšilo, ale Radomyšl rychle znova snížila. Milevsko si však závěr pohlídalo a vítězství završilo gólem při soupeřově hře bez brankaře.
Odveta v Milevsku měla ještě jednoznačnější průběh. Po vyhrané první třetině 4:0 Milevsko dál navyšovalo skóre až na stav 10:1. Radomyšl zmírnila prohru až třemi brankami v závěrečné desetiminutovce, ale i tak si odvezla vysokou porážku 10:4.

Sestava Strakonic z posledního zápasu základní části v Božeticích:

Sokol Radomyšl : Koryťák – Smetana, Hřebíček, Maršík, P. Korytar – Zátopek, Gába, Sýbek, Rod, Jungbauer, Lamač, Volf, J. Korytar

Další dvojice čtvrtfinále play-off: :

Hluboká – Vimperk, Strakonice – Soběslav, Veselí – J. Hradec

Vstupné na play-off: :

-Vstupné na jednotlivá utkání 100,- Kč

-Děti do 120 cm výšky zdarma

I v zápasech play-off můžete vyhrát od firmy Auto Vinkler s.r.o. zapůjčení vozu na víkend . Více zde a rovněž dárkový poukaz do Hotelu Smrž. Více zde.

Zápasy
22. 3. 2024

Milevsko srovnat nedokázalo, Hluboká slaví titul

Zápasy
20. 3. 2024

Milevsko odvrátilo mečbol, finálová série pokračuje

Aktuality

Čtvrtý zápas u Pouzara

21.03.2024 Čtvrté finálové utkání play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje mezi Hlubokou a Milevskem bude sehráno v pátek 22. března v Českých Budějovicích v Hokejovém centru Pouzar. Začátek zápasu je od 19:30 hodin.

Finále play off

10.03.2024 Druhé utkání finálové série play off se hraje v neděli 17.března v Budvar areně od 17,00 hodin. Klub pro své fanoušky objednal na tento zápas autobus. Organizaci výjezdu si vzal na starosti Petr Bočan tel. 608 860 521. Zájemci kontaktujte jeho. Autobus bude vypraven pouze obsazen. Bližší info podá p. Bočan.

Prvním finalistou Hluboká

05.03.2024 Na rozdíl od čtvrtfinále zvládla Hluboká semifinálovou sérii nejrychlejším možným způsobem a stala se prvním finalistou play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Veselí v ní zdolala 3:0 na zápasy. Postup završila dnešní výhrou 3:1 ve třetím utkáním hraném v Budvar aréně.

Hluboká doplnila semifinále

25.02.2024 Až dnešní pátý rozhodující zápas mezi Hlubokou a Vimperkem určil složení semifinále play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Hluboká v něm zvítězila 4:0 a v semifinále se střetne s Veselím. Milevsko si zopakuje loňské semifinále se Soběslaví. Semifinále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 1. 3. v Milevsku, druhý zápas bude sehrán v neděli 3.3. v Soběslavi. Třetí duel pravděpodobně ve středu 6.3. znova v Milevsku. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 8.3. v Soběslavi a případné rozhodující střetnutí v neděli 10.3. opět v Milevsku.

Tři semifinalisté

21.02.2024 Dnešní zápasy čtvrtfinále play-off určily další dva účastníky semifinále. Po Milevsku si postup vybojovaly Veselí nad Lužnicí a Soběslav. Oba týmy zvládly své série rovněž 3:0 na zápasy. Ke složení semifinále tak zbývá poslední celek, jehož jméno vzejde ze čtvrtfinále mezi Hlubokou a Vimperkem, kde je stav 2:1 na zápasy pro Hlubokou.

Zvýhodněné vstupné

19.02.2024 Před druhým domácím zápasem čtvrtfinále play-off s Radomyšlí rozhodlo vedení HC Milevsko 1934 o zvýhodněném vstupném, které bude platit pro všechny zápasy play-off. Týká se to pouze majitelů zvýhodněných permanentních vstupenek typu důchodce a ZTP. Pro majitele těchto permanentních vstupenek bude, po jejich předložení na pokladně, platit zvýhodněné vstupné 70 Kč.

Zápasy - mládež
23. 3. 2024

Starší žáci Strakonic si poradili s Milevskem.

Strakonice si vítězství zajisti třemi brankami v prostředním dějství zápasu.

Zápasy - mládež
19. 3. 2024

Rokycany díky druhé třetině porazili milevské Starší žáky.

Rokycany si svým výkonem ve druhé třetině zajistili vítězství na milevském zimáku.

Zápasy - mládež
18. 3. 2024

Tři branky ve třetí třetině zajistily vítězství Mladších žáků.

Mladší žáci si připsali poslední body letošní sezóny.