5
1
17. 10. 2021

Vcelku vyrovnané utkání s Pískem

Po dvě třetiny Milevští drželi se soupeřem krok. Hosté však ve třetí třetině dokázali třikráte skórovat.

Milevští proti svému utkání v Budějovicích do utkání vstoupili podstatně klidněji. Do poloviny první třetiny velmi dobře bruslily a svému soupeři dokázali velmi dobře vzdorovat. Na slepené branky hostů dokázali rychle reagovat. Samostatný únik dokázal využít Matouš Kořánek. Hosté do poloviny druhé třetiny dokázali zvýšit svůj náskok třech branek. Milevští se opět dostali na dostřel, když samostatnou akci zakončil Tomáš Staněk. Využitá přesilovka znamenala rozdíl jedné branky. Písek však hned kontroval a do konce třetiny opět vedl o dvě branky. Ve třetí třetině branky střílel pouze Písek.

Milevsko vs Písek

Branky a nahrávky:17. Kořánek, 35. Staněk, 36. Miadok (Kodad, Šimánek) - 14. Kovařík (Řežábek), 16. Voráček (Hodík), 26. Valvoda, 33. Řežábek (Andreas), 38. Antoš (Štěpán, Kovářík), 42.Kovářík (Řežábek), 44. Hodík (Štěpán, Voráček), 51. Hodík (Matyska) . Rozhodčí: Novotný - Venclík. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4, 3:8.

Podrabský - Šimánek, Horažďovský, Pinc, Peterka, Syrovátka, Klukáček, Staněk, Dušek, Šimeček, Mošovský, Kořánek, Pininger, Stejskal, Kodad, Kolihová, Miadok