F1 - pátek 10.3.2023
Samson
Milevsko
6
4
F2 - neděle 12.3.2023
Milevsko
Samson
1
6
F3 - úterý 14.3.2023
Samson
Milevsko
5
1
Preview k zápasu
23. 2. 2023

V semifinále play-off Milevsko potká Soběslav

Úterní rozhodující čtvrtfinálové zápasy určily složení semifinále play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Vedle Samsonu a Milevska, které si vybojovali postup již po dvou zápasech, zvládli třetí duely lépe Soběslav a Veselí. Soupeřem Milevska v semifinále vyřazovacích bojů tak bude Soběslav. Semifinále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 24. 2. v Milevsku od 19 hodin, druhý zápas bude sehrán v neděli 26.2. v Soběslavi od 17 hodin. Třetí duel v úterý 28.2. znova v Milevsku od 19 hodin. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 3.3. v Soběslavi a případné rozhodující střetnutí se odehraje v neděli 5.3. opět v Milevsku.

Soběslav v posledních letech patří k nejlepším týmům soutěže. V minulém ročníku skončila na 2. místě po základní části a v následných vyřazovacích bojích si proklestila cestu až do finále, kde narazila na favorizovaný Samson. Ve čtvrtfinále si nejprve poradila s Milevskem 2:0 na zápasy. V semifinále nezaváhala s Radomyšlí, kterou rovněž vyřadila nejrychlejším možným způsobem 3:0 na zápasy a neuspěla až ve finále, kde podlehla favorizovanému Samsonu 1:3 na zápasy. V letošní sezóně Soběslav po skončení základní části obsadila 4. místo v tabulce se ziskem 37 bodů a skóre 90:67. Soběslav získala stejně bodů jako třetí Hluboká, ale s horší bilancí ve vzájemných zápasech. Druhé Milevsko získalo o 8 bodů více než Soběslav. Ve čtvrtfinále si Soběslav poradila s po základní části pátým Českým Krumlovem výsledkem 2:1 na zápasy. Všechna střetnutí měla poměrně jednoznačný průběh. Sérii zahájila Soběslav doma výhrou 5:1. Odveta v Českém Krumlově naopak patřila jednoznačně domácímu týmu, který zvítězil 8:1. Rozhodující zápas se odehrál znova v Soběslavi a domácí celek se radoval z postupu po výhře 4:1, když všechny góly padly v přesilovkách.

První polovina

Soběslav zahájila sezónu dobře. Na úvod zvítězila v Radomyšli a pak v derby převálcovala Veselí 8:2. Následovala vysoká prohra na Samsonu 7:0. V soubojích s týmy z horní poloviny tabulky dokázala Soběslav bodovat. Doma porazila Český Krumlov, na nájezdy prohrála s Hlubokou, po prodloužení s Milevskem a zvítězila ve Strakonicích. Naopak ke konci první poloviny základní části se jí s celky z konce tabulky až tolik nevedlo. Ve Vimperku podlehla nečekaně vysoko 7:2 a natrápila se i doma s Božeticemi po výhře 6:5.

Druhá polovina

Ve druhé polovině základní části získala Soběslav o 3 body měně než v první polovině. Vstoupila do ní stejnou výhrou 5:3 s Radomyšlí. Odvetu ve Veselí prohrála 5:6, ale dokázala doma zdolat Samson 4:1. I nadále Soběslav získávala body doma i venku, ale zároveň občas nečekaně ztratila, jako například při domácí prohře 2:4 se Strakonicemi. Závěr základní části Soběslav zvládla na výbornou. Vyhrála vysoko v Jindřichově Hradci a Božeticích a vyšla jí i domácí odveta za prohru ve Vimperku.

Vzájemné zápasy v letošní sezóně

V obou vzájemných zápasech zvítězilo Milevsko. Bylo to však vždy vyrovnané utkání s těsným rozdílem. V prvním střetnutí v Soběslavi začal lépe domácí tým, jenž vyhrál první třetinu 2:0. Milevsku se však stejný kousek povedl v prostřední části. Soběslav šla znova do vedení po využité přesilovce 10 minut před koncem. Milevsko však také v početní výhodě dokázalo znova srovnat a zápas tak dospěl do prodloužení. V něm se radovalo Milevsko a odvezlo si ze Soběslavi cennou výhru 4:3 po prodloužení.
Odveta v Milevsku byla v té době přímým soubojem o 2. místo. Za delší konec tentokrát tahalo od začátku Milevsko. Domácímu týmu pomohl výborný vstup do zápasu, když skóroval z první střely na branku. Soběslav na začátku prostřední části vyrovnala, ale Milevsko si vzalo vedení zpět a svůj náskok ještě navýšilo. Soběslav však dokázala snížit a tak se i na poslední třetinu stále šlo s jednogólovým domácím vedením. To Soběslav srovnat nedovedla ani v závěrečné hře bez brankaře podpořené přesilovkou. Milevsko tak uhájilo výhru 3:2.

Sestava Soběslavi z rozhodujícího čtvrtfinálového utkání s Českým Krumlovem:

OLH Spartak Soběslav: Baloun - Tržil, Kubeš, Hubáček, Kanov, V. Pánek, Duben — O. Pánek, Slabý, Žákovský, Novák, Himpan, Přibyl, Máca, Kučera, Šimák, Pauš

Druhá semifinálová dvojice play-off: :

Samson - Veselí

Vstupné na play-off: :

Vstupné na jednotlivá utkání 80,- Kč

Držitelé Permanentních vstupenek 50,- Kč

Zápasy
14. 3. 2023

Finálová série ukončena ve třech zápasech

Zápasy
12. 3. 2023

Samson uspěl i v Milevsku

Aktuality

Finále v Budvar aréně

06.03.2023 První utkání finálové série mezi Samsonem a Milevskem se odehraje v pátek 10.3. v Budvar Aréně. Samson tak pro finále mění své dosavadní působiště. Se změnou místa zápasu se mění i jeho začátek. Oproti stanovenému termínu zahájení se začne již o hodinu dříve. Začátek zápasu byl dnes odpoledne finálně odsouhlasen všemi stranami. První utkání finálové bude zahájeno od 18:00.

Ve finále play-off Samson

03.03.2023 Čtvrté semifinálové zápasy rozhodly o finalistech play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Dostali se do něj dva nejlépe umístěné týmy po základní části Samson a Milevsko. Obě semifinálové série skončili výsledkem 3:1 na zápasy, když oba finalisté shodně ztratili v semifinálových bojích jediné utkání, oba shodně v domácím prostředí. Také finále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 10.3. na Samsonu, druhý zápas bude sehrán v neděli 12.3. v Milevsku. Třetí duel v úterý 14.3. znova na Samsonu. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 17.3. v Milevsku a případné rozhodující střetnutí v neděli 19.3. opět na Samsonu.

V semifinále play-off Soběslav

21.02.2023 Dnešní rozhodující čtvrtfinálové zápasy určily složení semifinále play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Vedle Samsonu a Milevska, které si vybojovali postup již po dvou zápasech, zvládli třetí duely lépe Soběslav a Veselí. Soupeřem Milevska v semifinále vyřazovacích bojů tak bude Soběslav. Semifinále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 24. 2. v Milevsku, druhý zápas bude sehrán v neděli 26.2. v Soběslavi. Třetí duel v úterý 28.2. znova v Milevsku. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 3.3. v Soběslavi a případné rozhodující střetnutí v neděli 5.3. opět v Milevsku.

V play-off Strakonice

12.02.2023 Dnešní zápasy rozhodly o konečném pořadí Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Definitivně tak určily dvojice do vyřazovacích bojů. Vítězství Samsonu na Hluboké rozhodlo, že Milevsko skončilo na 2. místě tabulky a ve čtvrtfinále play-off se tak utká se 7. Strakonicemi. Čtvrtfinále bude odehráno na 2 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 17. 2. v Milevsku, druhý zápas bude sehrán v neděli 19.2. ve Strakonicích. V případě nerozhodného stavu bude sehrán rozhodující zápas opět v Milevsku pravděpodobně v úterý 21.2.2023.

Milevsko nejhůře druhé

09.02.2023 Dnešní dohrávka 11. kola mezi Hlubokou a Českým Krumlovem skončila porážkou domácí týmu 4:5. Díky této prohře již Hluboká nemůže Milevsko v tabulce dostihnout a tak je před závěrečným kolem Krajské ligy mužů Jihočeského kraje jisté, že Milevsko skončí v tabulce nejhůře na 2. místě po základní části.

Milevští odchovanci v repre U1

01.02.2023 Milevský odchovanec Antonín Klatovský ze Škody Plzeň nastoupí v reprezentačním týmu U16 na Turnaji třech zemí v Novém Jičíně a Kopřivnici 7. - 12. února. Mezi náhradníky figuruje další milevský odchovanec Vlastimil Blažek (nyní Rytíři Kladno).

Zápasy - mládež
11. 3. 2023

Těsná prohra s Motorem

Motor vyhrál brankou, když využil čtvrtou přesilovku, vstřelenou deset vteřin před závěrečnou sirénou.

Zápasy - mládež
4. 3. 2023

Těsné vítezství na domácím ledě.

Milevští dokázali v dramatickém utkání udržet jednobrankové vedení.

Zápasy - mládež
26. 2. 2023

Milevští na Meteor nestačili.

Milevští na svého soupeře z Třemošné nestačili