1
21. 2. 2024

Starší žáci v dohrávce porazili Klatovy.

Starší žáci zaskočili svého soupeře a hladce jej porazili.

Milevští do odloženého utkání nastoupili velmi aktivně. Vedení se ujali ve třetí minutě, po třech minutách své vedení tým dokázal navýšit. Ve druhé třetině milevští ještě lépe zužitkovali svoji herní převahu. Dokázali totiž dát čtyři branky. Ve třetím dějství přidali branky dvě a tým Klatov porazili 8:0

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Kolihová (Stejskal), 6. Koutník (Šimeček), 28. Koutník, 29. Stejskal (Šimeček, Šutko), 31. Stejskal (Šimeček), 32. Syrovátka (Koutník, Čeněk), 44. Čeněk (Syrovátka), 54. Čeněk (Stejskal). Rozhodčí: Eremiáš - Hlavatý. Vyloučení: 4:2 Využití: 0:0. V oslabení: 0:0 Diváci: 52. Střely na branku: . Průběh utkání: .

S. Weber (M. Říha) — J. Kotrba, K. Bejšáková, J. Peterka, M. Stejskal — T. Koutník, Š. Stejskal, M. Šimeček, R. Čeněk, F. Březina, P. Syrovátka, A. Kolihová, J. Šutko, M. Šimeček