5
1
10. 9. 2022

Starší žáci smolně zahájili sezónu.

Starší žáci zahájili letošní sezónu v Písku. Po dvou třetinách vedli o dvě branky. Domácí však výsledek ve třetí třetině obrátili ve svůj prospěch.

Milevští se však v závěru druhé třetiny ujali dvoubrankového vedení. Domácí však ve druhé minutě posledního dějství snížili na rozdíl jedné branky. Do půlky třetí třetiny se ujali vedení a to si udrželi do závěrečné sirény. Velká škoda ztráty tak dobře rozehraného utkání.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 42. Maroušek, 47. Maroušek (Valvoda), 51. Jágr (Maroušek) - 37. Miadok, 39. Stejskal (Mošovský, Miadok) . Rozhodčí: Poskočil - Velíšek, Venclík. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 3:2.