1
11. 12. 2021

Spravedlivá dělba bodů.

Utkání bylo velmi vyrovnané, dělba bodů je patrně spravedlivá.

Hosté se sice ujali vedení a začátkem 14. minuty dokonce své vedení navýšili na dvoubrankové. Domácí na druhou branku velmi rychle zareagovali a vzápětí snížili vedení Rokycan na rozdíl jedné branky. V úvodu druhé třetiny milevští dokázali vyrovnat. Hosté se opět ve 29. minutě ujali vedení. Domácí po dvou minutách skóre srovnali. Třetí třetina začala za stavu 3:3. Milevští se ve 48. minutě poprvé v utkání ujali vedení. Hosté dokázali vyrovnat čtyři minuty před závěrečnou sirénou.

Milevsko vs Rokycany

Branky a nahrávky: 14. Mošovský (Stejskal, Kořánek), 25. Staněk (Dušek), 31. Mošovský (Kořánek, Stejskal), 48. Staněk (Dušek) - 10. Aubrecht (Červenka), 13. Šampalík (Volenec), 29. Volenec (Lukeš), 56. Volenec (Červenka). Rozhodčí: Novotný - Kothera. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Podrabský - Šimánek, Horažďovský, Pinc, Mertlová, Komárek, Klukáček, Staněk, Dušek, Šimeček, Mošovský, Kořánek, Pisinger, Stejskal, Kodad, Kolihová