1
9. 10. 2022

Remíza Starších žáků s IHC Písek

Starší žáci zremizovali na svém ledě s celkem od Otavy.

Milevští prohráli první třetinu. Zlepšeným výkonem srovnali hru. Třetí třetinu sice vyhráli 4:2, ale plný zisk bodů z toho nebyl.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: ​24. Mošovský, 42. Dušek, 49. Pisinger, 49. Stejskal (Mošovský), 54. Mošovský (Stejskal, Miadok) – 7. Řežábek (Maroušek, Jágr), 7. Maroušek (Maroušek), 29. Maroušek (Řežábek), 46. Jágr (Maroušek), 54. Maroušek (Řežábek, Jágr). Rozhodčí:Venclík - Kloud . Vyloučení: 5:5 navíc TS Mil. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Podrabský (Petráň) — Šímánek, Horažďovský, Pinc, Peterka — Komárek, Klukáček, Petráň, Staněk, Dušek, Šimeček, Mošovský, Pisinger, Stejskal, Król, Kolihová, Miadok