5
1
26. 11. 2023

Prohra 9.tříd u Vajgaru.

Deváťáci nedokázali navázat na vítezství na domácím ledě. Nedokázali využít ani pět nabídnutých přesilovek.

Milevští odjeli do Jindřichova Hradce s cílem pokusit se navázat na výsledek ze sobotního domácího utkání. Domácí se však ujali dvoubrankového vedení, když se jim branky povedlo vstřelit v rozmezí třech minut. Milevští sice bojovali, ale na rozjeté Střelce bohužel neměli. Milevští vstřelit čestnou branku až šest minut před koncem utkání. Vyzdvihnout je třeba disciplinovanost milevských hráčů, zápasů bez trestu pro tým není v soutěži mnoho.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky: 7. Vičar, 10. Kotyza (Topič), 28. Beran (Vičar), 53. Beran, 57. Vičar (Beran) – 54. Kodad (Šimánek). Rozhodčí: Hlaváč - Macháček. Vyloučení: 5:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: . Průběh utkání: .