1
18. 11. 2023

Porážka 9. tříd ve Vimperku.

Deváťáci nedokázali Vimperku vzdoroval a poměrně vysoko prohráli.

Milevští se sice ujali vedení, ale domácí do konce první třetiny skóre otočili a svoje vedení navyšovali. Druhá třetina byla zcela v režii domácích. Hosté se sice ve třetí třetině podstatně zlepšili, ale vysoký náskok se již povedl pouze upravit.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky: 7. Švík (Tykalová), 14. Tesař (Ženíšek), 14. Ženíšek, 20. Čužna (Pitelová), 23. Tykalová (Švík), 30. Tesař, 32. Ženíšek (Čužna), 36. Tesař (Ženíšek), 46. Čužna (Pitelová, Tuček), 51. Pitelová (Čužna) – 3. Klukáček (Pisinger), 38. Králík (Kuchár), 42. Staněk, 55. Šimánek (Petráň), 55. Klukáček. Rozhodčí: Tuháček - Bublíková. . Vyloučení: 9:6 navíc Podrabský OK (MIL) Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: .