5
1
12. 11. 2023

O všem rozhodla druhá třetina

Po bezbrankové první třetině, se v druhém dějství zápasu Milevska v Krumlově roztrhl s góly pytel, když jich bylo k vidění hned 11. Domácí tým se sice ujal vedení, ale Milevsko dokázalo rychle zareagovat. Šesti trefami v řadě položilo základ svého vítězství. Hned dvakrát z toho se prosadilo v oslabení. Krumlov pak sice snížil, ale Milevsko dvěma góly v rozmezí 22 vteřin znova odskočilo. Krumlov měl poslední slovo v gólově bohaté druhé třetině a jako první skóroval i v poslední části. Milevsko však dalšími dvěma góly dospělo k dvoucifernému vítězství.

Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 22. Anderle (Šuhaj), 37. Sumerauer (Gallistl, Krcho), 39. Sumerauer (Krcho, Klíma), 47. Berný (Klíma, Hakl) – 25. Masopust (Přívozník), 26. Svoboda (Březina, Vochozka), 28. Januška (Chocholoušek, Blažek), 29. Krcho (Masopust, Janoch), 32. Suchan (Hubáček), 37. Chocholoušek (Hubáček), 38. Suchan (Vochozka, Svoboda), 38. Svoboda (Suchan, Vochozka), 52. Suchan (Masopust, Kohout), 55. Přívozník (Janoch, Kohout). Rozhodčí: Jílek – Knor, Loucký. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:6, 2:6, 2:8, 4:8, 4:10.