15 - sobota 15.11.2025
Milevsko
Cheb
1
2
16 - středa 19.11.2025
Děčín
Milevsko
2
4
17 - sobota 22.11.2025
Milevsko
Most
3
1
18 - sobota 29.11.2025
Ústí nad Labem
Milevsko
16:00
19 - středa 3.12.2025
Milevsko
Kadaň
18:30
20 - sobota 6.12.2025
Kralupy
Milevsko
18:00
21 - středa 10.12.2025
Milevsko
Vrchlabí
18:30
22 - sobota 13.12.2025
Písek
Milevsko
17:00
Tiskové zprávy
18. 4. 2023

NHL Global Fan Tour v Milevsku

Milevsko přivítá 25. května 2023 NHL Global Fan Tour. Přijďte vyzkoušet a zažít atmosféru nejslavnější hokejové ligy světa

Hokejový svátek na obzoru: blíží se NHL Global Fan Tour

Tři zastávky, tři různá města. A to nejen v Česku, ale tentokrát i na Slovensku. Už brzy si budou moct hokejoví fanoušci všech věkových kategorií na vlastní kůži vyzkoušet atmosféru nejslavnější ligy světa. Rozbíhá se totiž další ročník populární NHL Global Fan Tour.

„Její návštěvníci na vlastní oči, uši i tělo zažijí, jaké to je hrát NHL,“ láká Tomáš Petera, majitel společnosti Perinvest, která akci zajišťuje. „Nám i NHL jde o to, aby se děti i dospělí hýbali a Global Fan Tour je k tomu ideální příležitostí.“

Fanoušci mohou vzít do ruky hokejku a předvést své dovednosti v mnoha bezplatných interaktivních hrách. Hlavními atrakcemi budou velké nafukovací hřiště či stany na měření rychlosti a přesnosti střelby. ,,NHL Global Fan Tour toho nabízí opravdu hodně pro děti i dospělé. Kdo bude chtít, může si například zkusit, jestli dokáže trefit branku z patnácti metrů.“ dodává Petera.

Kromě toho mohou návštěvníci vstoupit do světa virtuální reality a zažít, jaké to je zastavit střelu v kůži brankáře NHL. Myslí se i na nejmenší: pro ně je připraveno samostatné hřiště se speciálně upravenými hokejkami.

Součástí programu je i soutěž, ze které si vítězové odnesou suvenýry s tematikou NHL. Na ty nejlepší čeká vlastnoručně podepsaný dres některého z hráčů!

Jarní část NHL Global Fan Tour má letos tři zastávky, a to:
23. května Zlín
25. května Milevsko
1. června Bratislava

V každém městě se začíná vždy v 09.00, přičemž první část programu patří dětem z prvního stupně základních škol. Ve 12.00 je pak vystřídají žáci z druhého stupně a od 14.00 je NHL Global Fan Tour otevřena pro veřejnost. Do programu se zapojí nejen hokejisté z místních klubů, ale i další osobnosti z oblasti sportu.

NHL Global Fan Tour, jejímž cílem je propagovat nejlepší hokejovou ligu světa, se v Česku objevila i loni a přilákala tisíce lidí.

Kontakt pro média:

Adam Šaffer, saffer@perinvest.group

Zápasy
22. 11. 2025

Milevsko udolalo Most

Preview k zápasu
21. 11. 2025

S Mostem doma v sobotu

Aktuality

Končí Patrik Zayml

14.11.2025 Vzhledem k pracovnímu vytížení končí své působení v A-týmu Patrik Zayml. Středeční zápas s Kobrou byl jeho poslední v milevském dresu. HC Milevsko 1934 děkuje Patrikovi za jeho působení v Milevsku a přeje do budoucna mnoho úspěchů.

Stavební úpravy na ZS

11.11.2025 Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás informovali, že část zimního stadionu bude dočasně uzavřena z důvodu probíhajících stavebních prací v levé horní části západní tribuny Prosíme hosty, aby ke vstupu do VIP zóny využili zadní schodiště u pokladen. Děkujeme.

Do obrany Dominik Vachun

04.11.2025 Dalším novicem obranných řad se stává Dominik Vachun. Ten přichází na výpomoc z juniorského týmu českobudějovického Motoru. Svůj debut za Milevsko si odbyde v zítřejším zápase v Havlíčkově Brodě.

Do útoku Marek Eremiáš

21.10.2025 Do středečního derby s Pískem nově nastoupí za Milevsko útočník Marek Eremiáš. Odchovanec Tábora nastupuje za juniorský tým českobudějovického Motoru a v Milevsku bude působit formou střídavých startů.

Změna s Vrchlabím

16.10.2025 Zápas Milevska ve Vrchlabí, který se měl uskutečnit tuto sobotu 18.10. byl na žádost domácího týmu kvůli virózou odložen na středu 29.10. 2025.

Na střídavé Lukáš Prášek

23.09.2025 Posílit útočné řady přichází na střídavé starty z partnerského Tábora Lukáš Prášek. Ten patřil k výrazným oporám na cestě Tábora za postupem do první ligy. Lukáš Prášek absolvoval s A – týmem již několik tréninků a poprvé za Milevsko nastoupí ve 2. kole v Chebu.

Zápasy - mládež
24. 11. 2025

Milevští junioři úřadovali v Pelhřimově.

Junioři HC Milevsko 1934 zajížděli na další zápas do Pelhřimova. Zpět si přivezli plný počet bodů.

Zápasy - mládež
23. 11. 2025

Dvouciferný příděl milevských dorostenců Krumlovu.

Milevští dorostenci opět nadělovali. Tentokráte to odnesl Český Krumlov.

Zápasy - mládež
23. 11. 2025

Střelnice proti Strakonicím otevřena.

Milevští jednoznačně zdolali Strakonice.