5
1
31. 10. 2022

Mladší žáci ve druhé polovině zápasu ve Strakonicích excelovali

Po prohrané polovině utkání milevští mladší žáci zabrali a utkání otročili. Nakonec ze zlepšené hry vytěžili jednoznačné vítězství

Mladší žáci se představili v neděli na ledě Strakonic. První třetinu vyhráli domácí 2:1, ještě ve 32. minutě vedli š:2, pak se ale spustil milevský uragán. Svěřenci tzrenéra Jana Koláře zlepšeným výkonem ve druhé polovině zápasu rozebrali strakonickou obranu do posledního šroubku. a nakonec si od Otavy odvezli jednoznačné vítězství 12:4. Mladší žáci soutěž nemají rozdělenou do nadstavby. Příští týden mají volno a poté pokračují v soutěži v neděli 13. listopadu doma proti budějovickému celku HC MAD BULL

Strakonice vs Milevsko

Branky a nahrávky:14. Jůzek, 15. Kocián (TS), 32. Jůzek (Klečková, Vršek), 54. Vršek (Štěpánek) – 5. Mošovský (TS), 24. Miadok, 33. Koutník (Miadok), 37. Miadok, 37. Kolihová (Votruba), 40. Prášek, 40. Mošovský, 49. Mošovský, 51. Votruba (Koutník), 55. Mošovský, 55. Votruba (TS), 56. Mošovský (Vaniš, Truhlář). Rozhodčí: Mašek - Roučková. Vyloučení: 3:2 TS. Využití: 1:2. V oslabení: . Diváci: 62. Střely na branku: . Průběh utkání: .

S. Beneš (V. Staňková) — V. Kopkaš, F. Málek, J. Patěk, E. Kubíček, M. Štěpánek, J. Březina, A. Vilánek — J. Krásová, J. Vršek, J. Klečková, J. Jůzek, J. Zdeněk, A. Vaněček, D. Kocián, N. Divišová, M. Brejcha

Říha, od 40.min Weber — Vaniš, Benda, Kotrba, Stejskal, Maleček, Miadok — Komárek, Prášek, Mošovský, Král, Kodad, Koutník, Votruba, Kolihová, Truhlář