5
1
27. 9. 2020

Mladší žáci stačili Klatovům v první třetině.

Krok se soupeřem milevští mladší žáci drželi pouze v první třetině. Od druhé třetiny byli hosté lepším týmem na ledě.

Milevští svému soupeři stačili v první třetině. Dva góly v úvodu druhé třetiny srazily domácí na kolena a hosté je začali přehrávat a to se odrazilo v počtu obdržených branek.

Milevsko vs Klatovy

Branky a nahrávky: 12. Mošovský - 8. Ticháček (Průcha), 23. Ticháček (Lavička), 24. Ticháček (Šimsa), 28. Göndör (Strnad), 45. Kafoněk (Průcha), 49. Göndör (Hozman, Ticháček), 54. Hořejší (Šimsa) Rozhodčí: Novotný - Kothera. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Podrabský, (Duchač) - Bejšák, Šimánek, Horažďovský, Pinc, Komárek, Klukáček, Staněk, Dušek, Mošovský, Kořánek, Miadok, Kabíček, Baťala, Kodad, Kolihová, Król