1
8. 3. 2024

Mladší žáci prohráli v Pouzar areně.

V dohrávaném utkání si domácí poradili s milevskými Mladšími žáky.

Milevští se sice ujali vedení, ale domácí dokázali do konce první třetiny skóre otočit ve svůj prospěch a vedení již do konce utkání nepustili. Domácí druhou třetinu vyhráli rozdílem dvou branek. v posledním dějství již hosté nedokázali zvrátit porážku.

MAD BULL vs Milevsko

Branky a nahrávky: 18. Stašek (Kořenář), 19. Kodl (Kořenář), 33. Kodl (Stašek), 34. Kodl (Stašek), 36. Jovanovič (Krakowitzerová), 37. Kodl (Šošolík, Stašek), 40. Šrámek (Schneider), 53. Kodl (Šrámek), 53. Schneider (Šrámek) – 16. Votruba, 25. Votruba, 25. Veselá, 34. Podrabská (Veselá), 54. Bejšáková. Rozhodčí: Macháček - Marek. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 20. Střely na branku: . Průběh utkání: .