5
1
13. 11. 2022

Mladší žáci přehráli MAD BULL z Českých Budějovic

Toto utkání jednoznačně vyznělo pro Milevské. Svému soupeři dali 11 branek ve hře 5na5 a pouze dvě z trestného střílení.

Mladší žáci se vrátili po volném víkendu do soutěžního kolotoče. Bývalí Českobudějovičtí Lvi, kteří přes léto změnili název se zatím nevrátili na svoji předchozí herní úroveň. Milevští mladší žáci měli velmi dobrý start do utkání. Dvě branky v úvodních minutách dávali signál, že domácí budou mít v utkání navrch. Po druhé třetině kdy Milevští vedli 7:2 bylo již jisté, že utkání mají ve svých rukou. Hosté ve třetím dějství již neměli moc sil domácím vzdorovat. Domácí brankáři zneškodnili pět trestných střílení, která jsou v soutěži mladších žáků místo dvouminutových trestů za faul. V utkání si hned dva hráči připsali hattrick. Vítězstvím si domácí připsali další body a v neúplné tabulce jsou na prvním místě.

Milevsko vs MAD BULL

Branky a nahrávky: 2. Maleček, 4. Komárek (Šoule), 18. Votruba (Kotrba), 23. Stejskal (TS), 25. Maleček (Kodad), 31. Votruba (Kodad), 32. Mošovský, 42. Kodad (Šoule), 45. Komárek (Kotrba), 52. Mošovský, 53. Mošovský, 53. Koutník (Komárek), 58. Votruba (TS) – 14. Šafrata (Homan), 32. Kodl (Porhansl), 51. Kodl (Foit), 52. Kodl (TS). Rozhodčí: Velíšek - Kloud. Vyloučení: 6:3 TS. Využití: 2:1. V oslabení: . Diváci: 65. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Říha od 31. min Weber — Vaniš, Benda, Polák, Kotrba, Stejskal, Maleček — Komárek, Prášek, Mošovský, Kodad, Šoule, Koutník, Votruba, Truhlář, Šimečková