1
26. 11. 2023

Mladší žáci nestačili na MAD BULl Č. Budějovice

K zisku bodu nestačil ani čistý hattrick Mošovského.

Do utkání lépe vstoupil hosté v Budějovic. V 8. minutě dokázali zužitkovat přesilovou hru. Ve třinácté minutě své vedení navýšili na rozdíl dvou branek. Milevští zlepšili bruslení a to se jim vyplatilo. V rozmezí jedné a půl minuty dokázali skóre srovnat. Za stavu 2:2 se šlo do přestávky. Milevští nedokázali navázat na konec prvního dějství a opět nechávali mnoho prostoru hostům, ti to využili ke vstřelení dvou branek. Ve třetí třetině padlo celkem 8 branek po čtyřech na každé straně. Milevští dokázali srovnat, ale hosté byli proti dělbě bodů a zabrali a dvěma brankami si vítězství přiklonili na svoji stranu.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 16. Mošovský (Komárek), 17. Mošovský, 44. Mošovský (Votruba), 49. Král (Podrabská), 50. Votruba (Stejskal), 53. Šoule (Podrabská) – 8. Kodl, 13. Krakowitzerová, 34. Dvořák (Kodl), 39. Nedorost (Krakowitzerová), 45. Kodl (Mikeš), 48. Dvořák (Kodl), 53. Kodl (Dvořák), 56. Krakowitzerová. Rozhodčí:Bartáček - Novotný. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Veselá (Mleziva) — Komárek, Stejskal, Šimečková, Bejšáková, Vaniš, Polák — Mošovský, Janouch, Šoule, Votruba, Krlín, Král, Podrabská, Šimeček, Veselá