5
1
17. 1. 2022

Milevští neudrželi své vedení s Pískem.

Milevští na zimním stadionu v Písku neudrželi vedena nad IHC. Skóre se milevští pokoušeli srovnat hrou bez brankáře, bohužel se to nepovedlo.

Milevští velmi dobře vstoupili do utkání a v závěru první třetiny navýšili své vedení na rozdíl třech branek. Domácí od začátku druhého dějství výrazně přidali. Ve druhé třetině padlo hodně branek, domácí ji vyhráli 4:3, milevští šli do poslední třetiny s dvoubrankovým vedením. V 54. minutě skóre srovnali a o minutu později přidali vítěznou branku. Milevským nepomohla ani hra bez brankáře. Velká škoda.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 12. Štěpán (Baťala), 21. Voráček (Řežábek), 23. Voráček, 37. Kovářík, 38. Štěpán, 44. Voráček ((Baťala), 54. Kovářík (Řežábek, Štěpán), 56. Kovářík - 12. Mošovský (Kořánek), 19. Mošovský, 19. Kořánek, 20. Dušek (Kodad, Staněk) 27. Miadok, 28. Miadok (Kořánek), 33. Kořánek. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .