5
1
2. 10. 2021

Milevští nedokázali vzdorovat Samsonu

Milevští v Pouzar aréně nedokázali vzdorovat soupeři. Budějovičtí předvedli kombinační hru a přesné důrazné zakončení. Oba týmy dali po brance v oslabení.

Milevským stále chybí několik hráčů, na seznam zraněných či nemocných přibyl Přívozník se zánětem zubů. Domácí se ujali vedení začátkem čtvrté minuty střelou Vydareného. Hosté sice ubránili první oslabení, ale brzo na to inkasovali po chybě při vlastní početní výhodě. Samson do konce první třetiny zvýšil na 3.0 po akci Šulčík-Mrázek a zakončoval Kadlec. Stejná trojice hráčů byla u čtvrté branky v 25. minutě. Pátá branka z hole Zicha vyhnala z branky Milevska Pance, kterého trápí třísla. Princ se zapotil hned jak vstoupil do brankoviště. Zneškodnil několik střel za sebou jdoucích. V čase 38,08 byl dost přísně vyloučen Suchan za zdržování hry - špatné vhazování. Milevští využili zaváhání domácích a Hamerle skóroval po nahrávce Chocholouška. V závěru druhé třetiny se hosté ubránili dvounásobné početný výhodě domácích. V úvodu posledního dějství hosté přece jenom využili svoji početní výhodu, slepený gól pak přidal Mrázek. Do konce utkání domácí přidali další tři branky. V závěru utkání předvedl Princ několik zákroků, které měly velký vliv na celkové skóre.

FOTOGALERIE

10 : 1
(3:0, 2:1, 5:0)
Samson vs Milevsko
Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 4. Vydarený (Hanzal), 13. Hanzal (Sičák), 16. Kadlec (Mrázek, Šulčík), 25. Kadlec (Mrázek, Šulčík), 33. Zich (Šulčík, Mrázek), 41. Novotný (Vydarený, Sičák), 42. Mrázek ( Šulčík), 46. Hanzal (Novotný, Vydarený), 51. Sumerauer (Nedorost), 52. Kadlec (Zich) - 40. Hamerle (Chocholoušek) . Rozhodčí: Matoušek - Kubeš, Dančišin. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 100. Střely na branku:. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 10:1.

Samson

Jágr - Vydarený, Zich, Nehoda, Ferebauer, Ťoupal, Sičák - Mrkvička, Kadlec,Mrázek, Šulčík, Feferle, Hanzal, Sumerauer, Novotný, Nedorost

Panec , od 33 minuty Princ - Hamerle, Růžek, Bednář, Bouška, Malý, Tampier - Řezáč, Suchan, Pouch - Pecka, Škrdleta, Brož - Malý, Chocholoušek, Bílek