5
1
17. 2. 2024

Milevští Starší žáci přivezli body z Vimperku.

Milevští zlepšenou hrou od druhé třetiny nedali mnoho šanci domácímu Vimperku. Připsali si cenné body do tabulky.

Domácí využili přesilovku a ujali se vedení v 8. minutě ve vlastním oslabení. Milevští dokázali skóre srovnat brankou Stejskala také ve vlastním oslabení. Začátek utkání docela kuriózní a tak trochu nasvědčoval o obranné činnosti obou týmů. Domácí si vzali vedení na svoji stranu brankou při přesilové hře. Milevští měli velmi dobrý začátek druhého dějství kdy dali dvě branky v rozmezí 20 vteřin. Minutu před druhou sirénou svůj náskok hosté pojistili třetí brankou druhé třetiny. Dvě branky ve třetí části utkání pojistily vedení hostů. Domácí dokázali pouze v závěru kosmeticky upravit výsledek zápasu.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 8. Trůbl, 14. Mžigod (Koška), 59. Tušl – 11. Stejskal, 25. Čeněk (Stejskal), 26. Šimeček (Březina, Kolihová), 39. Kolihová (Čeněk), 44. Kolihová, 53. Šutko. Rozhodčí: Mašek - Častoral. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 30. Střely na branku: . Průběh utkání: .