5
1
31. 1. 2022

Milevské dělily 4. vteřiny od vítězství za 3 body

Čtyři vteřiny dělily Milevské od zisku třech bodů v Soběslavi. Domácí těsně před sirénou dokázali dostat puk za záda Pance, brankou Žákovského v prodlouženou získal domácí tým druhý bod.

Utkání v Soběslavi bylo pro milevský tým velice důležitým bojem o play-off. Hosté se museli koncem první minutu bránit početní výhodě Spartaku. Milevští se velmi dobře bránili a domácím mnoho příležitostí ohrozit Pance nedali. Hosté se špatným střídáním připravili o přesilovku. Při hře 4:4 vytáhl Panec několik super zákroků a tým podržel. Domácí další přesilovku dokázali využít. Milevští přesto několikráte domácí uzavřeli v jejich obranném pásmu, ale tlaku nedokázali využít ke srovnání skóre. Studenou sprchu dostali Milevští hned v úvodu druhé třetiny. Puk v obranném pásmu získal Tržil, do samostatné úniku poslal Hubatu a ten Pance dokázal prostřelit. Milevští stále hráli velmi vyrovnanou partii a v některých momentech domácí tlačili. Ve dvacáté sedmé minutě se hosté dočkali. Branku vstřelil Škrdleta, asistence byla právem připsána Šedivému a Suchanovi. Branka ještě více milevské hráče povzbudila a ještě přidali. Ve druhé třetině se hrál velmi rychlý a kvalitní hokej. Hlavní rozhodčí potrestal pouze po jedno hráči z obou týmů. Šedivý se postaral o srovnání stavu v čase 38,27. Puk šel z hole Hamerleho na Suchana a ten našel Šedivého a tem dokázal dostat puk za záda Balouna. Do konce třetiny měl ještě slibnou šanci Pouch. Hned v úvodu posledního dějství trestal hlavní rozhodčí zákroky milevských hráčů. Milevští dokázali ubránit domácímu tlaku. Panec držel tým velmi kvalitními zákroky. Hra do 55. minuty byla poznamenaná tresty na obou stranách. V čase 57,52 našel Růžek najetého Pecku a ten se dostal před gólmana a dokázal puk dostat za jeho záda. Milevští se dostali do vedení. Domácí v závěru utkání hráli bez brankáře. Milevští nejdříve vyhodili puk z třetiny, ale tak že bylo pískání zakázané uvolnění. Vhazovalo se znova po pravé ruce Pance. Domácí dostali puk před branku v 4 vteřiny před sirénou dostali puk do sítě. Milevské to srazilo na kolena a velmi těžko rozehrávali prodloužení. Toho domácí využili a získali druhý bod za vítězství v prodloužení.

Milevští odehráli jedno z nejlepších utkání sezóny. Podali velmi dobrý kolektivní výkon podpořený výkonem Pance. Hráči děkují velmi početné výpravě za jejich podporu. V sobotu 5. února na domácím ledě čeká tým jedno z nejdůležitějších utkání sezóny. Přijďte milevský tým podpořit.

4 : 3
(1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Soběslav vs Milevsko

Branky a nahrávky: 13. Žákovský (Hraňo, Hubata), 21. Hubata (Tržil), 60. Macháček (Hraňo, Čižek) 64. Žákovský (Hák, Kubeš) - 27. Škrdeta (Šedivý, Suchan), 39. Šedivý (Suchan, Hamerle), 58. Pecka (Růžek). Rozhodčí: Šperl - Lang, Hřídel. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 200. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.