F 2 - neděle 17.3.2024
Hluboká nad Vltavou
Milevsko
5
2
F 3 - středa 20.3.2024
Milevsko
Hluboká nad Vltavou
7
4
F 4 - pátek 22.3.2024
Hluboká nad Vltavou
Milevsko
5
1
Tiskové zprávy
5. 8. 2023

Ledová plocha je připravena

Milevský zimák opět ožil hokejem. V Milevsku se bude připravovat i pražská Sparta.

Příprava na nastávající sezónu začala na milevském zimním stadionu v úterý 1. srpna. Do přípravy se zapojují postupně všechny týmy HC Milevsko 1934. Program ledové plochy je letos opravdu bohatý. Přípravu začal tým devátých tříd o den později se přidali mladší a starší žáci. „A tým“ vyjel na led v pátek, od úterý 8. srpna rozjede tým přípravu na novou sezónu naplno. Během přípravy na ledě budou trénovat hokejisté Milevska třikrát týdně, do toho sehrají čtyři přípravné zápasy – dva proti soupeři z krajské ligy Strakonicím a dva proti druholigovému Písku.

Do přípravy se zapojí tito hráči:

brankáři – Michael Panec, David Novák, Jiří Fišer, Jaroslav Prchlík

obránci – Josef Růžek, Jáchym Štekr, Filip Hubáček, Jan Kohout, David Svoboda, Aleš Řezáč, Petr Bouška,

Marek Janda, Jakub Bednář, Tadeáš Adamec

útočníci – Jakub Suchan, Radim Škrdleta, Michal Přívozník, Matouš Masopust, Tomáš Vochozka,

Václav Pouch, Jan Janoch, Jan Březina, František Januška, David Šťastný, Jonáš Adamec, Josef Krcho,

Vojtěch Krcho, Marcel Dvořák, Dominik Pecka

Po oficiálním oznámení týmu HC Samson České Budějovice o odstoupení ze soutěže musí tým, ale i vedení klubu počkat na další postup Výkonného výboru ČSLH jihočeského kraje. Dá se však předpokládat, že dojde k přelosování soutěže. Naše příznivce budeme v dalším vývoji informovat.

FOTOGALERIE

A-tým
9. 5. 2024

Zasedala Krajská volební konference a losovací aktiv

Zápasy
22. 3. 2024

Milevsko srovnat nedokázalo, Hluboká slaví titul

Aktuality

Čtvrtý zápas u Pouzara

21.03.2024 Čtvrté finálové utkání play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje mezi Hlubokou a Milevskem bude sehráno v pátek 22. března v Českých Budějovicích v Hokejovém centru Pouzar. Začátek zápasu je od 19:30 hodin.

Finále play off

10.03.2024 Druhé utkání finálové série play off se hraje v neděli 17.března v Budvar areně od 17,00 hodin. Klub pro své fanoušky objednal na tento zápas autobus. Organizaci výjezdu si vzal na starosti Petr Bočan tel. 608 860 521. Zájemci kontaktujte jeho. Autobus bude vypraven pouze obsazen. Bližší info podá p. Bočan.

Prvním finalistou Hluboká

05.03.2024 Na rozdíl od čtvrtfinále zvládla Hluboká semifinálovou sérii nejrychlejším možným způsobem a stala se prvním finalistou play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Veselí v ní zdolala 3:0 na zápasy. Postup završila dnešní výhrou 3:1 ve třetím utkáním hraném v Budvar aréně.

Hluboká doplnila semifinále

25.02.2024 Až dnešní pátý rozhodující zápas mezi Hlubokou a Vimperkem určil složení semifinále play-off Krajské ligy mužů Jihočeského kraje. Hluboká v něm zvítězila 4:0 a v semifinále se střetne s Veselím. Milevsko si zopakuje loňské semifinále se Soběslaví. Semifinále bude odehráno na 3 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 1. 3. v Milevsku, druhý zápas bude sehrán v neděli 3.3. v Soběslavi. Třetí duel pravděpodobně ve středu 6.3. znova v Milevsku. V případě nerozhodnutého stavu se uskuteční další utkání v pátek 8.3. v Soběslavi a případné rozhodující střetnutí v neděli 10.3. opět v Milevsku.

Tři semifinalisté

21.02.2024 Dnešní zápasy čtvrtfinále play-off určily další dva účastníky semifinále. Po Milevsku si postup vybojovaly Veselí nad Lužnicí a Soběslav. Oba týmy zvládly své série rovněž 3:0 na zápasy. Ke složení semifinále tak zbývá poslední celek, jehož jméno vzejde ze čtvrtfinále mezi Hlubokou a Vimperkem, kde je stav 2:1 na zápasy pro Hlubokou.

Zvýhodněné vstupné

19.02.2024 Před druhým domácím zápasem čtvrtfinále play-off s Radomyšlí rozhodlo vedení HC Milevsko 1934 o zvýhodněném vstupném, které bude platit pro všechny zápasy play-off. Týká se to pouze majitelů zvýhodněných permanentních vstupenek typu důchodce a ZTP. Pro majitele těchto permanentních vstupenek bude, po jejich předložení na pokladně, platit zvýhodněné vstupné 70 Kč.

Zápasy - mládež
23. 3. 2024

Starší žáci Strakonic si poradili s Milevskem.

Strakonice si vítězství zajisti třemi brankami v prostředním dějství zápasu.

Zápasy - mládež
19. 3. 2024

Rokycany díky druhé třetině porazili milevské Starší žáky.

Rokycany si svým výkonem ve druhé třetině zajistili vítězství na milevském zimáku.

Zápasy - mládež
18. 3. 2024

Tři branky ve třetí třetině zajistily vítězství Mladších žáků.

Mladší žáci si připsali poslední body letošní sezóny.