5
1
23. 1. 2022

Jasné vítězství mladších žáků nad Meteorem Třemošná

Milevští v odloženém utkání ligy mladších žáků si poradili se soupeřem ze západních Čech. Domácí střelecky dominovali ve třetí třetině.

Hosté se sice ujali vedení vcelku kuriózní brankou hned v první minutě utkání. Domácí však velmi rychle srovnali hru a v polovině první třetině se ujali vedení vstřelením dvou branek rozmezí jedné minuty. I druhá třetina skončila těsným vítezstvím domácích 2:1. Milevští měli super nástup do posledního dějství utkání. Svého soupeře srazili na kolena dvě branky v první minutě třetiny. Střelný prach milevským nenavlhl a skóre 11:3 je toho výsledek.

Milevsko vs Třemošná

Branky a nahrávky: 13. Kořánek, 14. Staněk (Dušek), 21. Miadok (Kořánek), 37. Staněk (Dušek), 41. Mošovský (Kořánek, Šimánek), 41. Komárek (Kolihová, Horažďovský), 50. Mošovský, Kořánek), 52. Komárek (Pisinger), 52. Miadok (Kořánek, Mošovský), 54. Dušek (Stejskal), 56. Mošovský (Kořánek, Šimánek) - 1. Zach (Mašek), 26. Čáp (Žlůva), 55. Zach . Rozhodčí:Kothera - Mitáš . Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Podrabský - Šimánek, Horažďovský, Pinc, Mertlová, Komárek, Klukáček, Staněk, Dušek, Šimeček, Mošovský, Kořánek, Pisinger, Stejskal, Kolihová, Miadok