5
1
14. 3. 2023

Finálová série ukončena ve třech zápasech

Favorizovaný Samson ovládl i třetí finálový zápas a ukončil tak sérii v nejkratším možném termínu. Milevsko mělo v Budvar aréně znova lepší vstup do zápasu, když se v 6. minutě ujalo vedení. Samson však ještě do první přestávky stav otočil, v polovině zápasu zvýšil na rozdíl dvou branek a ve třetí části dalšími dvěma góly vítězství dokonal.

Samson vs Milevsko

Branky a nahrávky: 15. Heřman (Nedorost, K. Ťoupal), 17. M. Hanzal (Šulčík, Vydarený), 32. Šulčík (M. Hanzal, Vydarený), 43. Mrkvička (Suchánek, Ferebauer), 48. Suchánek (Mrkvička) – 7. Kohout (Suchan, Řezáč). Rozhodčí:Jílek, Matoušek — Lang, Dančišin . Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1780. Střely na branku:39:29 . Průběh utkání: 0:1, 5:1.