1
3. 12. 2023

Deváťáci ma domácím ledě podlehli Krumlovu.

Medvědi nic milevským deváťákům nic nedarovali a dokázali nad nimi zvítězit rozdílem šesti branek.

Do utkání lépe vstoupili Krumlovští. Brankou v šesté minutě se ujali vedení. Milevští nedokázali využít žádnou vytvořenou šanci. Ve druhé třetině hosté dokázali využít každou svoji šanci a navýšili své vedení na 5:0. Milevští sice začátkem třetí třetiny zlepšili bruslení, ale nic z toho nedokázali vytěžit. Naopak po samostatné akci Krumlova dokázali skórovat. Milevští nedokázali ano jednou překonat krumlovského brankáře takže prohráli 0:6.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky: 6. Benda, 28. Chalupka (Váchal), 33. Stupka (Dufek), 37. Marian, 37. Marek (Kutlák), 57. Marian. Rozhodčí: Poskočil - Nevšímal Vyloučení: 3:2. Využití:0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Smékal (Bočan) — Peterka, Šimánek, Kuchár, Pinc, Králík, Douda — Staněk, Komárek, Kačena, Stejskal, Kodad, Król, Čaněk, Pisinger, Petráň, Klukáček