přát. - sobota 5.6.2021
Milevsko
Božetice
2
2
A-tým
6. 6. 2021

Dětský den zakončen zápasem hokejistů proti Božeticům B

Hokejisté HC Milevsko 1934 uspořádali dětský sportovní den, který zakončili přátelským zápasem proti fotbalistům Božetic B

Milevští hokejisté připravili na sobotní odpoledne Dětský den plný sportovních soutěží nejen hokejových dovedností, ale v mnoha dalších sportech. Na tuto akci hokejisté pozvali děti z Dětského domova ve Zvíkovském Podhradí. Hokejový klub tak začal plnit uzavřenou patronátní dohodu s tím Domovem. Velmi hezké, slunné počasí přilákalo na plácek Pod skalou nad umělkou mnoho rodičů se svými ratolestmi. Někteří si poměřili své dovednosti nejen se svými dětmi, ale i s hokejisty. Pro děti byl připraven nejen skákací hrad, ale hlavně mnoho stanovišti pro dětské sportovní vyžití. Děti byli za své výkony odměny dárky, ovocem a sladkostmi. Opravdu krásné počasí podtrhlo super atmosféru. Rodiče si pochvalovali přístup hokejistů na jednotlivých stanovištích. Ve tři hodiny se mnoho návštěvníků přesunulo do areálu fotbalového stadionu, kam si milevští hokejisté pozvali fotbalisty Božetic B k přátelskému zápasu. Hokejisté se ujali vedení brankou Jakuba Suchana ve 12. minutě. Tento stav vydržel do 67. minuty, kdy stav srovnal Pavel Stejskal, o minutu později si vzali vedení na svoji stranu Božetice brankou Ivana Radosty. Milevské „hokejky“ bojovaly a těsně před závěrečným hvizdem svoji druhou brankou Kuba Suchan zajistil remízu. Byla to pěkná tečka na závěr velice příjemného a zdařeného odpoledne.

FOTOGALERIE

Aktuality

Odchod Františka Hrubanta

11.06.2021 Se zármutkem jsme přijali zprávu o úmrtí Františka Hrubanta, dlouholetého vynikajícího milevského hokejisty. Pan Hrubant se dožil 86 ti let. S naším zesnulým jsme se naposledy rozloučili v pátek 11. června v děkanském chrámu Páně v Milevsku. Čest jeho památce

Změna trenérské dvojice

02.10.2020 Pátečním tréninkem převzali mladší žáky HC Milevsko 2010, kteří nastupují druhým rokem v Plzeňsko-jihočeské lize, noví trenéři Ondřej Mertl (současně kouč A týmu mužů) a Jan Polata . Sedmadvacetiletý místní odchovanec, který si během své aktivní hráčské kariéry zahrál i v Rakousku nebo na Slovensku, už se v Milevsku věnoval předcházející sezony dovednostním tréninkům techniky bruslení, nyní bude poprvé plnohodnotně asistentem u své kategorie.

Zápas 1.kola odložen

16.09.2020 Zápas 1. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit proti týmu Slavoj Český Krumlov, byl odložen. Stalo se tak na základě žádosti Slavoje Český Krumlov z důvodu zranění a nemoci. Utkání plánované na sobotu 19. září se uskuteční v náhradním termínu.

S Pískem zrušeno

25.08.2020 Přípravné utkání s IHC Písek naplánované na 2.9.2020 v Písku bylo po dohodě klubů zrušeno.

Dohrávka 5.kola

22.12.2019 HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

16.10.2019 Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.

Mládežnický hokej
29. 5. 2021

Dětský den 5. června

Hráči HC Milevsko 1934 pořádají dětský den

Zápasy - mládež
10. 10. 2020

Ani v Domažlicích mladší žáci nedosáhli na vítězství

Milevští mladší žáci nestačili na svého soupeře od druhé třetiny.

Zápasy - mládež
5. 10. 2020

Vítězství pátých tříd v Sušici

Milevští páťáci ve třetí třetině přehráli svého soupeře.