22 - sobota 12.2.2022
Božetice
Milevsko
0
7
ČF1 - pátek 18.2.2022
Soběslav
Milevsko
5
3
ČF2 - neděle 20.2.2022
Milevsko
Soběslav
2
7
Tiskové zprávy
11. 3. 2022

Členská schůze zvolila nového předsedu

Dne 11.3.2022 se ve VIP na zimním stadionu uskutečnila Členská schůze HC Milevsko 1934. Členská schůze projednala mimo jiných dosavadní výsledky týmů HC Milevsko 1934, finanční situaci klubu a zvolila nový výkonný výbor, který se svých řad vybral nového předsedu.

Na programu členské schůze bylo projednání těchto bodů:

 • Zahájení členské schůze
 • Výsledky A týmu a mládežnických týmů v uplynulé sezóně
 • Informace o reorganizace soutěží mládeže.
 • Informace o finančním zabezpečení chodu HC Milevsko 1934 – smlouvy o reklamě, dotace
 • Návrh na přijetí nových členů
 • Návrh na změnu Stanov HC Milevsko 1934 – zvýšení počtu členů Výboru – hlasování přijetí změny
 • Rezignace předsedy HC Milevsko 1934 na svoji funkci
 • Návrh na členy VV
 • Diskuze o návrzích
 • Volba nového VV
 • Diskuze
 • Zpráva z první schůze VV – předseda, jednatel s.r.o., místopředseda zs
 • Ukončení členské schůze

Po zahájení členské schůze zhodnotil dosavadní předseda pan Jaroslav Kolář dosavadní výsledky „A“ mužstva týmu a mládežnických týmů HC Milevsko 1934. Následovala informace o reorganizaci soutěží mládeže pro nadcházející sezónu. Poté předseda seznámil členy s finančními výsledky klubu, se zajištěním sponzorských příspěvků a využívání dotačních programů.

Po hodnocení schválil spolek přijetí nového člena a odhlasoval si zvýšení počtu členů výboru ze tří na pět a v souvislosti s tím i změnu stanov. Poté stávající předseda spolku pan Jaroslav Kolář oznámil svoji rezignaci na post předsedy. Na základě tohoto byl představen návrh nového složení výkonného výboru a po krátké diskuzi proběhla volba členů výboru, který bude fungovat ve složení Jaroslav Kolář, Milan Tollinger, Radek Kolín, Michal Štych a Zbyněk Hrdel. Nově složený výbor se pak sešel a informoval ostatní přítomné členy spolku o výsledcích prvního zasedání nově složeného výboru. V souladu se stanovami zvolil výbor nového předsedu, kterým se stal Milan Tollinger, místopředsedou byl zvolen Zbyněk Hrdel, tajemníkem Jaroslav Kolář a členy výboru Michal Štych a Radek Kolín.

V následné široké diskusi se hovořilo o činnosti mládeže, o možnostech rozšíření spolupráce se základními školami, o fungování spolupráce s městem Milevskem a provozovatelem milevských sportovišť. Bylo diskutováno i nové složení trenérského „A“ týmu a šéftrenéra mládeže.

A-tým
20. 3. 2022

František Ševčík bude chtít po hráčích především dobrou tréninkovou morálku

Mládežnický hokej
15. 3. 2022

Schůze trenérů

Aktuality

Hokej podporuje sbírku

22.03.2022 Sbírku Jihočeského kraje materiální pomoci pro občany Ukrajiny podpořil i HC Milevsko 1934. Místopředseda klubu Zbyněk Hrdel spolu s kapitánem seniorského týmu přivezli do budovy milevského gymnázia potřebné lůžkoviny pro ukrajinské uprchlíky. Kdo chce pomoci, může potřebné lůžkoviny přinést na sběrné místo, které se nachází v Masarykově ulici s číslem popisným 183. Místo je otevřeno každý všední den od 12 do 19 hodin, a poté také v sobotu od 9 do 17 hodin. Více informací naleznete zde.

Trenérem František Ševčík

15.03.2022 Novým hlavním koučem A-týmu HC Milevsko 1934 se stal František Ševčík. Odchovanec táborského hokeje, který za svoji úspěšnou hráčskou kariéru nastupoval mimo jiných v extraligovém Motoru České Budějovice a Brně, trenérsky v posledním období působil v Lokomotivě Veselí nad Lužnicí. Tu v letošní sezóně dovedl do semifinále play-off Krajské ligy mužů.

V play-off Soběslav

14.02.2022 Nedělní dohrávané zápasy rozhodly o konečném pořadí Krajské ligy mužů. To mohlo ještě změnit projednávání dohrávky 14. kola mezi Českým Krumlovem a Veselím, kterou sice domácí vyhráli, ale zároveň se dopustili administrativní chyby v zápisu o utkání. Sportovně technická komise ponechala výsledek v platnosti. Definitivně se tak určily dvojice do vyřazovacích bojů. V posledních zápasech Hluboká nestačila doma na Veselí, čímž Milevsku zůstala 7. příčka. Soběslav uhájila 2. místo před Českým Krumlovem, který prohrál ve Vimperku. Ve čtvrtfinále play-off se tak Milevsko potká se Soběslaví. Čtvrtfinále bude odehráno na 2 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 18. 2. v Soběslavi. Druhý zápas bude sehrán v neděli 20.2. v Milevsku. V případě nerozhodného stavu bude sehrán rozhodující zápas opět v Soběslavi v úterý 22.2. nebo ve středu 23.2..

Hrdel bodoval v repre veteránů

22.11.2021 Reprezentační celek veteránů po dvou utkáních s výběrem Izraele v Českých Budějovicích a Pardubicích zavítal do Nového Jičína, kde sehrál exhibiční duel s týmem domácích odchovanců k jubileu 20 let od vybojovaného prvenství ve 2. lize. K vítězství českých Old Timers v poměru 14:6 přispěli také dva útočníci budějovického Samsonu David Nedorost (1 + 2) a Karel Kadlec (3 + 1) milevský Zbyněk Hrdel (3 + 0).

Odhlášení Starších žáků ze sou

19.09.2021 Před zahájením sezóny odešlo několik hráčů této kategorie na hostování do sousedních klubů. Bohužel těsně před začátkem soutěže ukončili svoji činnost další hráči, včetně brankáře. Tým se nám nepodařilo doplnit hráči na hostování od sousedních klubů tak abychom i s pomocí využití výjimky z počtu nasazených hráčů ročníku 2009 mohli soutěž odehrát. Bohužel ani u některých soupeřů se nám nepodařila vyjednat povolená výpomoc. Z tohoto důvodu jsme nuceni svůj tým ze soutěže Starších žáků skupiny B odhlásit.

Zrušení přípravného utkání.

09.09.2021 Hokejisté HC Milevsko 1934 jsou vzhledem k velké marodce nuceni zrušit generálku před letošním ročníkem Krajské ligy. Několik hráčů je již na antibiotikách. Na úterní trénink se sešla velmi malá část týmu. Je třeba neriskovat začátek soutěže a z tohoto důvodu se vedení domluvilo se soupeřem a utkání zrušilo. Jedná se v zájmu zdraví hráčů.

Zápasy - mládež
25. 3. 2022

Milevští Mladší žáci na závěr sezóny vyhráli

Mladší žáci na závěr sezóny vyhráli v odloženém utkání ve Strakonicích

Zápasy - mládež
17. 3. 2022

Těsná prohra Mladších žáků ve Strakonicích.

Milevští darovali soupeři v polovině třetí třetiny dvounásobnou přesilovku. Strakonice ji využili ke vstřelení vítězné branky.

Zápasy - mládež
5. 3. 2022

Mladší žáci podlehli Třemošné.

Milevští mladší žáci v závěru utkání na svého soupeře nestačili a v Třemošné prohráli o dvě branky.