5
1
26. 11. 2023

Cenné vítězství deváťáků

Ve velmi vyrovnaném boji, kdy milevští deváťáci měli několik tutovek. Body zajistil pěknou brankou Staněk minutu před konce třetí třetiny

Hosté se po vyrovnané první třetině ujali vedení při přesilové hře těsně před sirénou, která ukončila první třetinu. Domácí srovnali začátkem druhého dějství přu přesilové hře. Milevští měli několik velmi slušných šancí, bohužel jim nepřálo štěstí a neměli zakončení, které by znamenalo změnu stavu ve prospěch domácího týmu. Třetí třetinu zahájili hosté lépe a ujali se opět vedení ve 46. minutě. Po polovině třetí třetiny využili domácí opět přesilovku a srovnali skóre. Minutu před koncem utkání ujel Staněk obraně hostů a vystřeli svému týmu výhru.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky:  24. Kodad (Staněk), 54. Staněk (Pinc), 59. Staněk – 20. Šnajdr (Štetka), 46. Michel (Neruda). Rozhodčí: Poskočil - Novotný. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Bočan — Šimánek, Pinc, Douda — Kodad, Król, Čaněk, Pisinger, Staněk, Petráň, Klukáček, Komárek