5
1
20. 11. 2022

Cenné vítězství Mladších žáků v Táboře

Milevští o svém vítězství rozhodli až ve třetí třetině. Utkání podle slov trenéra nebylo jednoduché a klukům v kabině poděkoval za předvedený zodpovědný a bojovný výkon.

Milevští mladší žáci odjížděli do Tábora s cílem získat body a tak trochu si upevnit místo na čelném místě tabulky. O tom, že utkání nebude jednoduché upozorňovat trenér svěřence a průběh utkání mu dal za pravdu. Milevští se sice ujali vedení, ale domácí první třetinu těsně vyhráli. Úvod druhého dějství opět patřil hostům, ale domácí třemi brankami skóre srovnali a do poslední třetiny se šlo za nerozhodnutého stavu. Milevští i začátkem třetí třetiny zopakovali hru z úvodu předchozích třetin. Na dvě branky Miadoka již domácí nestačili zareagovat a pojistka v podobě třetí branky v třetině dala klid a pohodu na hokejky Milevských mladších žáků. Hosté v utkání pět trestných střílení které jsou v této kategorii nařízeny míst dvouminutových trestů. Domácí neproměnili ani jedno. Vítězství bylo zasloužené, ale nerodilo se jednoduše.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 12. Babinský (Pešina), 19. Zákostelecký (Soldát), 33. Pešina (Babinský), 37. Babinský, 40. Pešina (Ošmyk) – 4. Miadok, 22. Votruba (Kodad, Král), 25. Miadok, 35. Miadok, 45. Miadok, 47. Miadok, 52. Komárek (Kodad). Rozhodčí: Kodad - Mohyla. Vyloučení: 2:5 TS. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: . Průběh utkání: .