přát. - neděle 23.8.2020
Radomyšl
Milevsko
7
3
přát. - středa 26.8.2020
Milevsko
Písek
4
11
přát. - pátek 28.8.2020
Milevsko
Radomyšl
3
2
6. kolo - neděle 18.10.2020
Soběslav
Milevsko
17:00
7. kolo - sobota 24.10.2020
Milevsko
Vimperk
17:00
8. kolo - neděle 1.11.2020
Radomyšl
Milevsko
17:00
9. kolo - sobota 7.11.2020
Milevsko
Jindřichův Hradec
17:00
10 - sobota 14.11.2020
Milevsko
Veselí nad Lužnicí
17:00
A-tým
11. 7. 2013

Milevsko na úvod přivítá Moravské Budějovice

V článku najdete předběžný rozpis zápasů základní části druholigové skupiny A sezóny 2014/2014. Ta má v současné době 17 účastníků. Tým HC Chotěboř, který původně zaplnil poslední volné místo, po podání přihlášky do soutěže II.ligy neuhradil v termínu startovné a proto byl ze soutěže vyřazen.

Tím pádem bude mít v každém kole jeden z týmů volno. I tak však ještě může dojít ke změnám, protože např. tým SC Kolín momentálně usiluje o získání prvoligové licence od Hradce Králové. Následně bude rozlosování ještě upraveno po upřesnění víkendových hracích dnů jednotlivých týmů. Milevsko zahajuje základní část doma zápasem s Moravskými Budějovicemi a zakončí jí rovněž v domácím prostředí, kde v posledním kole přivítá Řisuty. S těmi naopak loňskou soutěž zahajovalo.

Rozlosování základní části II. ligy skupiny A

1. kolo 14. 09. 2013 sobota	        18. kolo 30. 11. 2013 sobota 
HC Milevsko 2010-M.Budějovice      M.Budějovice-HC Milevsko 2010
NED Nymburk-SC Kolín               SC Kolín-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Bílina             HC Bílina-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Řisuty              HC Řisuty-HC Vrchlabí
HC Děčín-SKLH Žďár                 SKLH Žďár-HC Děčín
volno-HC Kobra                     HC Kobra-volno
HC Klatovy-HC Klášterec            HC Klášterec-HC Klatovy
HC Tábor-HC Sokolov                HC Sokolov-HC Tábor
KLH J. Hradec-TJ Jablonec          TJ Jablonec-KLH J. Hradec
		
2. kolo 21. 09. 2013 sobota	        19. kolo 04. 12. 2013 středa
HC Bílina-HC Milevsko 2010        HC Milevsko 2010-HC Bílina
SC Kolín-TJ Jablonec              TJ Jablonec-SC Kolín
HC Sokolov-KLH J. Hradec          KLH J. Hradec-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Tábor             HC Tábor-HC Klášterec
HC Kobra-HC Klatovy               HC Klatovy-HC Kobra 
SKLH Žďár-volno                   volno-SKLH Žďár
HC Řisuty-HC Děčín                HC Děčín-HC Řisuty
HC M.Budějovice-HC Vrchlabí       HC Vrchlabí-HC M.Budějovice
NED Nymburk-Sp.Pelhřimov          Sp.Pelhřimov-NED Nymburk

3. kolo 25. 09. 2013 středa		20. kolo 07. 12. 2013 sobota 
HC Milevsko 2010-NED Nymburk      NED Nymburk-HC Milevsko 2010
Sp.Pelhřimov-SC Kolín             SC Kolín-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Bílina             HC Bílina-HC Vrchlabí
HC Děčín-HC M.Budějovice          HC M.Budějovice-HC Děčín
volno-HC Řisuty                   HC Řisuty-volno
HC Klatovy-SKLH Žďár              SKLH Žďár-HC Klatovy
HC Tábor-HC Kobra                 HC Kobra-HC Tábor
KLH J. Hradec-HC Klášterec        HC Klášterec-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Sokolov            HC Sokolov-TJ Jablonec

4. kolo 28. 09. 2013 sobota		21. kolo 14. 12. 2013 sobota
Sp.Pelhřimov-HC Milevsko 2010     HC Milevsko 2010-Sp.Pelhřimov
SC Kolín-HC Sokolov               HC Sokolov-SC Kolín
HC Klášterec-TJ Jablonec          TJ Jablonec-HC Klášterec
HC Kobra-KLH J. Hradec            KLH J. Hradec-HC Kobra
SKLH Žďár-HC Tábor                HC Tábor-SKLH Žďár
HC Řisuty-HC Klatovy              HC Klatovy-HC Řisuty
HC M.Budějovice-volno             volno-HC M.Budějovice
HC Bílina-HC Děčín                HC Děčín-HC Bílina
NED Nymburk-HC Vrchlabí           HC Vrchlabí-NED Nymburk

5. kolo 02. 10. 2013 středa		22. kolo 18. 12. 2013 středa
HC Milevsko 2010-SC Kolín         SC Kolín-HC Milevsko 2010
HC Vrchlabí-Sp.Pelhřimov          Sp.Pelhřimov-HC Vrchlabí
HC Děčín-NED Nymburk              NED Nymburk-HC Děčín
volno-HC Bílina                   HC Bílina-volno
HC Klatovy-HC M.Budějovice        HC M.Budějovice-HC Klatovy
HC Tábor-HC Řisuty                HC Řisuty-HC Tábor
KLH J. Hradec-SKLH Žďár           SKLH Žďár-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Kobra              HC Kobra-TJ Jablonec
HC Sokolov-HC Klášterec           HC Klášterec-HC Sokolov

6. kolo 05. 10. 2013 sobota		23. kolo 21. 12. 2013 sobota
HC Milevsko 2010-HC Vrchlabí      HC Vrchlabí-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC Klášterec             HC Klášterec-SC Kolín
HC Kobra-HC Sokolov               HC Sokolov-HC Kobra
SKLH Žďár-TJ Jablonec             TJ Jablonec-SKLH Žďár
HC Řisuty-KLH J. Hradec           KLH J. Hradec-HC Řisuty
HC M.Budějovice-HC Tábor          HC Tábor-HC M.Budějovice
HC Bílina-HC Klatovy              HC Klatovy-HC Bílina
NED Nymburk-volno                 volno-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Děčín             HC Děčín-Sp.Pelhřimov

7. kolo 12. 10. 2013 sobota		24. kolo 04. 1. 2014 sobota
HC Děčín-HC Milevsko 2010         HC Milevsko 2010-HC Děčín
HC Vrchlabí-SC Kolín              SC Kolín-HC Vrchlabí
volno-Sp.Pelhřimov                Sp.Pelhřimov-volno
HC Klatovy-NED Nymburk            NED Nymburk-HC Klatovy
HC Tábor-HC Bílina                HC Bílina-HC Tábor	
KLH J. Hradec-HC M.Budějovice     HC M.Budějovice-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Řisuty             HC Řisuty-TJ Jablonec
HC Sokolov-SKLH Žďár              SKLH Žďár-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Kobra             HC Kobra-HC Klášterec
		
8. kolo 16. 10. 2013 středa		25. kolo 08. 01. 2014 středa
HC Milevsko 2010-volno            volno-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC Kobra                 HC Kobra-SC Kolín
SKLH Žďár-HC Klášterec            HC Klášterec-SKLH Žďár
HC Řisuty-HC Sokolov              HC Sokolov-HC Řisuty
HC M.Budějovice-TJ Jablonec       TJ Jablonec-HC M.Budějovice
HC Bílina-KLH J. Hradec           KLH J. Hradec-HC Bílina
NED Nymburk-HC Tábor              HC Tábor-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Klatovy           HC Klatovy-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Děčín              HC Děčín-HC Vrchlabí

9. kolo 19. 10. 2013 sobota		26. kolo 11. 01. 2014 sobota
HC Klatovy-HC Milevsko 2010       HC Milevsko 2010-HC Klatovy
HC Děčín-SC Kolín                 SC Kolín-HC Děčín
volno-HC Vrchlabí                 HC Vrchlabí-volno
HC Tábor-Sp.Pelhřimov             Sp.Pelhřimov-HC Tábor
KLH J. Hradec-NED Nymburk         NED Nymburk-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Bílina             HC Bílina-TJ Jablonec
HC Sokolov-HC M.Budějovice        HC M.Budějovice-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Řisuty            HC Řisuty-HC Klášterec
HC Kobra-KLH Žďár                 KLH Žďár-HC Kobra
		
10. kolo 23. 10. 2013 středa		27. kolo 15. 01. 2014 středa
HC Milevsko 2010-HC Tábor         HC Tábor-HC Milevsko 2010
SC Kolín-SKLH Žďár                SKLH Žďár-SC Kolín
HC Řisuty-HC Kobra                HC Kobra-HC Řisuty
HC M.Budějovice-HC Klášterec      HC Klášterec-HC M.Budějovice
HC Bílina-HC Sokolov              HC Sokolov-HC Bílina
NED Nymburk-TJ Jablonec           TJ Jablonec-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-KLH J. Hradec        KLH J. Hradec-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Klatovy            HC Klatovy-HC Vrchlabí
HC Děčín-volno                    volno-HC Děčín
		
11. kolo 26. 10. 2013 sobota		28. kolo 18. 01. 2014 sobota
KLH J. Hradec-HC Milevsko 2010    HC Milevsko 2010-KLH J. Hradec
volno-SC Kolín                    SC Kolín-volno
HC Klatovy-HC Děčín               HC Děčín-HC Klatovy
HC Tábor-HC Vrchlabí              HC Vrchlabí-HC Tábor
TJ Jablonec-Sp.Pelhřimov          Sp.Pelhřimov-TJ Jablonec
HC Sokolov-NED Nymburk            NED Nymburk-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Bílina            HC Bílina-HC Klášterec
HC Kobra-HC M.Budějovice          HC M.Budějovice-HC Kobra
KLH Žďár-HC Řisuty                HC Řisuty-KLH Žďár
		
12. kolo 02. 11. 2013 sobota		29. kolo 25. 01. 2014 sobota
HC Milevsko 2010-TJ Jablonec      TJ Jablonec-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC Řisuty                HC Řisuty-SC Kolín
HC M.Budějovice-SKLH Žďár         SKLH Žďár-HC M.Budějovice
HC Bílina-HC Kobra                HC Kobra-HC Bílina
NED Nymburk-HC Klášterec          HC Klášterec-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Sokolov           HC Sokolov-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-KLH J. Hradec         KLH J. Hradec-HC Vrchlabí
HC Děčín-HC Tábor                 HC Tábor-HC Děčín
volno-HC Klatovy                  HC Klatovy-volno
		
13. kolo 06. 11. 2013 středa		30. kolo 01. 02. 2014 sobota
HC Sokolov-HC Milevsko 2010       HC Milevsko 2010-HC Sokolov
HC Klatovy-SC Kolín               SC Kolín-HC Klatovy
HC Tábor-volno                    volno-HC Tábor
KLH J. Hradec-HC Děčín            HC Děčín-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Vrchlabí           HC Vrchlabí-TJ Jablonec
HC Klášterec-Sp.Pelhřimov         Sp.Pelhřimov-HC Klášterec
HC Kobra-NED Nymburk              NED Nymburk-HC Kobra
SKLH Žďár-HC Bílina               HC Bílina-SKLH Žďár
HC Řisuty-HC M.Budějovice         HC M.Budějovice-HC Řisuty
		
14. kolo 09. 11. 2013 sobota		31. kolo 08. 02. 2014 sobota
HC Milevsko 2010-HC Klášterec     HC Klášterec-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC M.Budějovice          HC M.Budějovice-SC Kolín
HC Bílina-HC Řisuty               HC Řisuty-HC Bílina
NED Nymburk-SKLH Žďár             SKLH Žďár-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Kobra             HC Kobra-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Sokolov            HC Sokolov-HC Vrchlabí
HC Děčín-TJ Jablonec              TJ Jablonec-HC Děčín
volno-KLH J. Hradec               KLH J. Hradec-volno
HC Klatovy-HC Tábor               HC Tábor-HC Klatovy
		
15. kolo 16. 11. 2013 sobota		32. kolo 12. 02. 2014 středa
HC Kobra-HC Milevsko 2010         HC Milevsko 2010-HC Kobra
HC Tábor-SC Kolín                 SC Kolín-HC Tábor
KLH J. Hradec-HC Klatovy          HC Klatovy-KLH J. Hradec
TJ Jablonec- volno                volno-TJ Jablonec
HC Sokolov-HC Děčín               HC Děčín-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Vrchlabí          HC Vrchlabí-HC Klášterec
SKLH Žďár-Sp.Pelhřimov            Sp.Pelhřimov-SKLH Žďár
HC Řisuty-NED Nymburk             NED Nymburk-HC Řisuty
HC M.Budějovice-HC Bílina         HC Bílina-HC M.Budějovice
		
16. kolo 23. 11. 2013 sobota		33. kolo 15. 02. 2014 sobota
HC Milevsko 2010-SKLH Žďár        SKLH Žďár-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC Bílina                HC Bílina-SC Kolín
NED Nymburk-HC M.Budějovice       HC M.Budějovice-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Řisuty            HC Řisuty-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Kobra              HC Kobra-HC Vrchlabí
HC Děčín-HC Klášterec             HC Klášterec-HC Děčín
volno-HC Sokolov                  HC Sokolov-volno
HC Klatovy-TJ Jablonec            TJ Jablonec¬-HC Klatovy
HC Tábor-KLH J. Hradec            KLH J. Hradec-HC Tábor
		
17. kolo 27. 11. 2013 středa		34. kolo 22. 02. 2014 sobota
HC Řisuty-HC Milevsko 2010        HC Milevsko 2010-HC Řisuty
KLH J. Hradec-SC Kolín            SC Kolín-KLH J. Hradec
TJ Jablonec¬HC Tábor              HC Tábor-TJ Jablonec
HC Sokolov-HC Klatovy             HC Klatovy-HC Sokolov
HC Klášterec-volno                volno-HC Klášterec
HC Kobra-HC Děčín                 HC Děčín-HC Kobra
SKLH Žďár-HC Vrchlabí             HC Vrchlabí-SKLH Žďár
HC M.Budějovice-Sp.Pelhřimov      Sp.Pelhřimov-HC M.Budějovice
HC Bílina-NED Nymburk             NED Nymburk-HC Bílina

                                

Aktuality

Odchod Františka Hrubanta

11.06.2021 Se zármutkem jsme přijali zprávu o úmrtí Františka Hrubanta, dlouholetého vynikajícího milevského hokejisty. Pan Hrubant se dožil 86 ti let. S naším zesnulým jsme se naposledy rozloučili v pátek 11. června v děkanském chrámu Páně v Milevsku. Čest jeho památce

Změna trenérské dvojice

02.10.2020 Pátečním tréninkem převzali mladší žáky HC Milevsko 2010, kteří nastupují druhým rokem v Plzeňsko-jihočeské lize, noví trenéři Ondřej Mertl (současně kouč A týmu mužů) a Jan Polata . Sedmadvacetiletý místní odchovanec, který si během své aktivní hráčské kariéry zahrál i v Rakousku nebo na Slovensku, už se v Milevsku věnoval předcházející sezony dovednostním tréninkům techniky bruslení, nyní bude poprvé plnohodnotně asistentem u své kategorie.

Zápas 1.kola odložen

16.09.2020 Zápas 1. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit proti týmu Slavoj Český Krumlov, byl odložen. Stalo se tak na základě žádosti Slavoje Český Krumlov z důvodu zranění a nemoci. Utkání plánované na sobotu 19. září se uskuteční v náhradním termínu.

S Pískem zrušeno

25.08.2020 Přípravné utkání s IHC Písek naplánované na 2.9.2020 v Písku bylo po dohodě klubů zrušeno.

Dohrávka 5.kola

22.12.2019 HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

16.10.2019 Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.

Mládežnický hokej
29. 5. 2021

Dětský den 5. června

Hráči HC Milevsko 1934 pořádají dětský den

Zápasy - mládež
10. 10. 2020

Ani v Domažlicích mladší žáci nedosáhli na vítězství

Milevští mladší žáci nestačili na svého soupeře od druhé třetiny.

Zápasy - mládež
5. 10. 2020

Vítězství pátých tříd v Sušici

Milevští páťáci ve třetí třetině přehráli svého soupeře.